Povezane vesti

Iz doma Nataše Bekvalac ne stižu lepe vesti: Pevačica u veoma teškom stanju

Iz doma Nataše Bekvalac ne stižu lepe vesti: Pevačica u veoma teškom stanju

Svet & Skandal 19.01.2023
Zdravstveno stanje Nataše Bekvalac kritično Nataša Bekvalac do pre nekoliko dana bila je odlično, snimala je emisije, nastupala, međutim, sve se u trenutku promenilo. Pevačicu je zakačio virus koji ju je potpuno paralisao. Ata images Zdravstveno… »
Svaka kost me neizdrživo boli... Nataša Bekvalac prikovana za krevet i priključena na infuziju - zabrinula sve objavom

Svaka kost me neizdrživo boli... Nataša Bekvalac prikovana za krevet i priključena na infuziju - zabrinula sve objavom

Mondo 19.01.2023
Nataša Bekvalac se na društvenim mrežama požalila da se prvi put susrela s ovakvim virusom i otkrila je kroz šta prolazi. Nataša Bekvalac se na društvenim mrežama požalila da se prvi put susrela s ovakvim virusom i otkrila je kroz šta prolazi… »
„Isuse, ovo je sto puta gore od korone“: Nataša Bekvalac u bolesničkom krevetu FOTO

„Isuse, ovo je sto puta gore od korone“: Nataša Bekvalac u bolesničkom krevetu FOTO

Nova 19.01.2023
Pevačica redovno obaveštava fanove o svemu što joj se dešava. Nataša Bekvalac uvek otvoreno govori o privatnom životu, pa i o svom zdravstvenom stanu. Pevačica je tako na svoj Instagram postavila stori sa fotkom iz kreveta, na kome je ostavila… »
(Foto)"Svaka kost me neizdrživo boli, ne mogu prst da pomerim": Nataša Bekvalac prikovana za krevet, prima infuziju, objavom…

(Foto)"Svaka kost me neizdrživo boli, ne mogu prst da pomerim": Nataša Bekvalac prikovana za krevet, prima infuziju, objavom…

Blic 19.01.2023
Pevačica Nataša Bekvalac zabrinula je svoje fanove kada je na Instagramu objavila da je u lošem zdravsvetnom stanju. Ona je podelila fotografiju iz kreveta, dok je priključena na infuziju, te je otkrila da trenutno ima virus, koji veoma teško… »
"Ne mogu da se pomerim, boli me svaka kost" Nataša Bekvalac prikovana za krevet i na infuziji, zabrinula sve

"Ne mogu da se pomerim, boli me svaka kost" Nataša Bekvalac prikovana za krevet i na infuziji, zabrinula sve

Kurir 19.01.2023
Pevačica Nataša Bekvalac zabrinula je svoje fanove kada je na Instagramu objavila da se razbolila i da je prikovana za krevet. Naime, Bekvalčeva je podelila fotografiju iz kreveta, priključena na infuziju, te je otkrila da trenutno ima virus, koji… »

Vesti dana »