Povezane vesti

U Novi Pazar stigao ministar Bratislav Gašić

U Novi Pazar stigao ministar Bratislav Gašić

Sandžak haber 19.01.2023
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić obišao je večeras kritične tačke u Novom Pazaru. On se nakon sednice Vlade uputio u obilazak poplavljenih područja u Srbiji. Podsećamo, pripadnici Sektora za vanredne situacije Ministarstva… »
"Jake kiše smo najavili još pre 3 meseca!" Čuveni meteorolog otkrio do kada će biti kritično, a evo kada stižu novi…

"Jake kiše smo najavili još pre 3 meseca!" Čuveni meteorolog otkrio do kada će biti kritično, a evo kada stižu novi…

Kurir 19.01.2023
Ogromna količina kiše pala je u Srbiji i izazvala izlivanje reka i velike poplave u Novom Pazaru, Prijepolju, Sjenici, Brusu, Tutinu, Dragačevu, Čačku, opštinama Zvečan i Zubin Potok... Proglašeno je vanredno stanje, evakuisano je osamdesetoro… »
Skočio za ocem u vodu, ali ga je odnela bujica! Detalji tragedije u Novom Pazaru: "Nisam uspeo da ga spasim!" (video)

Skočio za ocem u vodu, ali ga je odnela bujica! Detalji tragedije u Novom Pazaru: "Nisam uspeo da ga spasim!" (video)

Mondo 19.01.2023
U Novom Pazaru su rano jutros upale tri osobe u reku Trnavicu, dvojicu muškaraca je odnela bujica, a sin koji je uskočio za ocem je spasen. U Novom Pazaru su rano jutros upale tri osobe u reku Trnavicu, dvojicu muškaraca je odnela bujica, a sin koji je… »
Poplave besne u Srbiji: Kada će padavine prestati, koje još reke su kritične?

Poplave besne u Srbiji: Kada će padavine prestati, koje još reke su kritične?

Kurir 19.01.2023
Ogromna količina kiše pala je u Srbiji i izazvala je izlivanje reka i velike poplave u Novom Pazaru, Prijepolju, Sjenici, Brusu, Tutinu, Dragačevu, Čačku, opštinama Zvečan i Zubin Potok... Proglašeno je vanredno stanje, evakuisano je 84 ljudi, a… »
Sin utopljenog Zekića: Skočio sam za babom, ali nije bilo pomoći

Sin utopljenog Zekića: Skočio sam za babom, ali nije bilo pomoći

IndeksOnline 19.01.2023
Novopazarac Elvis Zekić (32) sin Safeta Zekića koji se danas udavio u nabujaloj Trnavici vidno je bio potrešen očevom iznenadnom smrću. On je opisao trenutak kada je video da mu oca odnosi Trnavica. “Otišao je komšiju da spasi i samo sam video da… »
Sin utopljenog Zekića: Skočio sam za babom, ali nije bilo pomoći

Sin utopljenog Zekića: Skočio sam za babom, ali nije bilo pomoći

Sandžak press 19.01.2023
Novopazarac Elvis Zekić (32) sin Vehbije Zekića koji je se danas udavio u nabujaloj Trnavici vidno je bio potrešen očevom iznenadnom smrću. On je opisao trenutak kada je video da mu oca odnosi Trnavica. “Otišao je komšiju da spasi i samo sam… »
Tata je otišao da spasi komšiju i samo sam video da upada u vodu: Bolne reči sina kome je Trnavica odnela oca

Tata je otišao da spasi komšiju i samo sam video da upada u vodu: Bolne reči sina kome je Trnavica odnela oca

Telegraf 19.01.2023
On je opisao trenutak kada je video da mu oca odnosi Trnavica. Novopaazarac Elvis Zekić (32), sin Vehbije Zekića, koji se danas udavio u nabujaloj Trnavici vidno je bio potrešen očevom iznenadnom smrću. On je opisao trenutak kada je video da mu oca… »

Vesti dana »