Povezane vesti

Okrenuo mi se stomak kad sam to videla! Prijateljica Ane Volš o detaljima njenog odnosa sa mužem Brajanom: Htela je da mu…

Okrenuo mi se stomak kad sam to videla! Prijateljica Ane Volš o detaljima njenog odnosa sa mužem Brajanom: Htela je da mu…

Kurir 19.01.2023
Ana Volš se trudila da vidi dobre strane svog supruga Brajana, koji je optužen za njeno ubistvo, i pokušavala je da mu pomogne, rekla je za Foks Njuz prijateljica nestale Srpkinje Pamela Bardi. Ona je objasnila da je Anu Volš upoznala na jednoj… »
Anina drugarica znala da ona i Brajan nisu u dobrim odnosima?! "Pokušavala je da mu pomogne, to se loše završilo!"

Anina drugarica znala da ona i Brajan nisu u dobrim odnosima?! "Pokušavala je da mu pomogne, to se loše završilo!"

Mondo 19.01.2023
Za američke medije se oglasila drugarica Ane Volš i opisala kakav odnos su imali ona i muže Brajan Volš. Za američke medije se oglasila drugarica Ane Volš i opisala kakav odnos su imali ona i muže Brajan Volš. Prijateljica Ane Volš se oglasila sa… »
"Deca će shvatiti da im je neko oduzeo majku": Prijateljica Ane Volš skrhana od bola: "Kada sam videla šta je "guglao"…

"Deca će shvatiti da im je neko oduzeo majku": Prijateljica Ane Volš skrhana od bola: "Kada sam videla šta je "guglao"…

Blic 19.01.2023
"Ana Volš se trudila da vidi dobre strane svog supruga Brajana, koji je optužen za njeno ubistvo, i pokušavala je da mu pomogne", rekla je za Foks Njuz prijateljica nestale Srpkinje Pamela Bardi. Ona je objasnila da je Anu Volš upoznala na jednoj… »

Vesti dana »