Povezane vesti
Dva brata Šveđana poreklom iz Irana osuđena da su špijunirala za Ruse: Doživotna kazna zbog pretnje po bezbednost
Euronews 19.01.2023
Dvojica braće Šveđana iranskog porekla osuđeni su danas na duge zatvorske kazne zbog špijuniranja za Rusiju i njenu vojnu obaveštajnu službu GRU u poslednjih 10 godina. Stariji brat Pejman Kija osuđen je na doživotnu kaznu, a njegov mlađi brat Pajam Kija… »
Šveđani osuđeni zbog špijuniranja za Rusiju
N1 Info 19.01.2023
Dva brata, švedski državljani iranskog porekla, osuđena su na duge zatvorske kazne zbog decenijskog špijuniranja za Rusiju i njenu vojnu obaveštajnu službu GRU u najvećem slučaju špijunaže u toj skandinavskoj državi. Stariji brat Pejman Kija osuđen je… »
Dva brata iz Švedske osuđeni na doživotnu i kaznu od skoro 10 godina jer su špijunirali za Rusiju
Radio 021 19.01.2023
Dva brata, švedski državljani iranskog porekla, osuđeni su danas na duge zatvorske kazne zbog decenijskog špijuniranja za Rusiju i njenu vojnu obaveštajnu službu GRU. Stariji brat Pejman Kija, osuđen je na doživotnu kaznu, dok je njegov mlađi brat Pajam… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO Vučićeve pristalice u velikoj koloni napuštaju Vojnu paradu: Borbena vozila na ulicama, studenti i građani uzvikuju „pumpaj, pumpaj“
Nova pre 11 minutajoš 59 povezanih

Regionalne vlasti u Ukrajini: Jedna osoba poginula i desetak ranjeno u ruskim napadima
Novi magazin pre 3 satajoš 24 povezane

Otkazani letovi širom Evrope! Drama na aerodromima: Žestok hakerski napad totalno poremetio sistem
Blic pre 1 satjoš 18 povezanih