Povezane vesti

Vučić se sastao sa "velikom petorkom"; Lajčak u Prištini: Očekivali smo veće razumevanje

Vučić se sastao sa "velikom petorkom"; Lajčak u Prištini: Očekivali smo veće razumevanje

RTS 20.01.2023
U Beograd stigli specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak, specijalni izaslanik SAD za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar i savetnici iz Francuske, Nemačke i Italije. Tokom prepodneva "velika petorka" boravila u Prištini… »
„Ja ću da se pravim da mi je mnogo lepo“: Vučića čeka mini samit o Kosovu sa „velikanima i velikašima“

„Ja ću da se pravim da mi je mnogo lepo“: Vučića čeka mini samit o Kosovu sa „velikanima i velikašima“

Nova 20.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će se nakon povratka iz Davosa sastati sa “velikom četvorkom”, a upravo posle tog sastanka moglo bi da bude poznato u kom pravcu će se kretati pregovori oko Kosova, ali i šta će biti po pitanju… »
Vučić: Davos postao klub istomišljenika, živimo u „teatru apsurda“, lažne optužbe protiv Srbije

Vučić: Davos postao klub istomišljenika, živimo u „teatru apsurda“, lažne optužbe protiv Srbije

Danas 20.01.2023
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da je skup u Davosu postao klub istomišljenika – i po pitanju rusko-ukrajinske krize, i po pitanju KiM, gde, kako kaže, niko ne želi da čuje ni šta kaže međunarodno pravo, ni kakve rezolucije postoje. On je… »
Vučić: "Veliku petorku" samo zanima kako da se Srbija odrekne Kosova

Vučić: "Veliku petorku" samo zanima kako da se Srbija odrekne Kosova

Blic 19.01.2023
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je za RTS iz Davosa da u zemljama regiona postoji pad entuzijazma za ulazak u EU, posebno u Severnoj Makedoniji i Srbiji - pre svega zbog političkih zahteva koji dolaze. Govoreći o ekonomskoj situaciji, Vučić… »

Vesti dana »