Povezane vesti

Zavetnici: Vučevićeva izjava o ZSO je skandalozna

Zavetnici: Vučevićeva izjava o ZSO je skandalozna

Danas 20.01.2023
Srpska stranka Zavetnici ističe da su izjave ministra odbrane, Miloša Vučevića, da Zajednica srpskih opština „ne može biti formirana po srpskim, već po kosovskim zakonima“ skandalozne jer se njima demonstrira otvoreno nepoštovanje Ustava i… »
Miroslav Parović: Vučić pred dolazak strane delegacije spušta kriterijume o Kosovu

Miroslav Parović: Vučić pred dolazak strane delegacije spušta kriterijume o Kosovu

Danas 20.01.2023
Aleksanar Vučić je preko svog ministra odbrane, Miloša Vučevića poslao poruku da je spreman na Zajednicu srpskih opština koja bi bila formirana u skladu sa ustavom i zakonima tzv. Republike Kosovo, navodi Miroslav Parović, lider Narodnog… »
Vučević: Brine me što Zapad vidi ZSO kao neku NVO

Vučević: Brine me što Zapad vidi ZSO kao neku NVO

Vesti online 20.01.2023
Ministar odbrane Miloš Vučević rekao je da ga brine što Zapad vidi Zajednicu srpskih opština (ZSO) kao neku nevladinu organizaciju, otprilike kao dobrovoljno vatrogasno društvo. On je to rekao za Euronews Srbija, odgovarajući na pitanja o… »
Vučević: Brine me što Zapad vidi ZSO kao neku NVO

Vučević: Brine me što Zapad vidi ZSO kao neku NVO

Blic 19.01.2023
Ministar odbrane Miloš Vučević rekao je da ga brine što Zapad vidi Zajednicu srpskih opština (ZSO) kao neku nevladinu organizaciju, otprilike kao dobrovoljno vatrogasno društvo. On je to rekao za Euronews Srbija odgovarajući na pitanja o pojačanom… »
Vučević: ZSO ne može biti formirana po srpskim, već po kosovskim zakonima, ali ne na nivou NVO

Vučević: ZSO ne može biti formirana po srpskim, već po kosovskim zakonima, ali ne na nivou NVO

Danas 19.01.2023
Ministar odbrane Srbije Miloš Vučević, izjavio je večeras da Zajednica srpskih opština (ZSO) ne može biti formirana po srpskim, već po kosovskim zakonima, ali da se mora insistirati na jasnim nadležnostima koje bi to telo imalo, ističući da ne… »

Vesti dana »