Povezane vesti

Ovo je žena koju traže zbog zamrznute bebe u Zemunu! Zoran šokiran: "Samo smo mi otvarali taj frižider, nije mi jasno!"

Ovo je žena koju traže zbog zamrznute bebe u Zemunu! Zoran šokiran: "Samo smo mi otvarali taj frižider, nije mi jasno!"

Mondo 20.01.2023
Zoranovu suprugu traže zbog bebe koja je pronađena u zamrzivaču Zemunu, kako bi se utvrdilo čije je dete. Zoranovu suprugu traže zbog bebe koja je pronađena u zamrzivaču Zemunu, kako bi se utvrdilo čije je dete. Zoran M. (62), otac četvoro dece… »
Mrtva beba je bila zamotana u kese i peškir u ovom zamrzivaču: Zoran pokazao gde je našao telo

Mrtva beba je bila zamotana u kese i peškir u ovom zamrzivaču: Zoran pokazao gde je našao telo

Telegraf 20.01.2023
Njegova supruga Lidija je otišla u maju prošle godine, ostavila njega i decu, a navodno se viđala sa drugim muškarcima. Telo bebe sinoć u svom zamrzivaču pronašao je Zoran M. (62) otac četvoro dece, smotuljak u kesama i peškiru pronašao je dok… »
"Mislio sam da je vekna hleba, a onda sam video zaleđenu bebu": Muškarac koji je pronašao novorođenče u zamrzivaču: "Kada…

"Mislio sam da je vekna hleba, a onda sam video zaleđenu bebu": Muškarac koji je pronašao novorođenče u zamrzivaču: "Kada…

Blic 20.01.2023
"Vadio sam stvari iz zamrzivača i ugledao nešto obavijeno sa šest kesa. Mislio sam da je vekna hleba, izgledalo je kao pogača. Kada sam krenuo da otvaram kese, u peškiru zamotanu video sam zaleđenu bebu", opisuje za "Blic" jezivu scenu koju je… »
"Mislio sam da je hleb, a onda sam ugledao mrtvu bebu": Jeziva ispovest Zorana koji je našao telo u zamrzivaču

"Mislio sam da je hleb, a onda sam ugledao mrtvu bebu": Jeziva ispovest Zorana koji je našao telo u zamrzivaču

Telegraf 20.01.2023
U kući živim više od 60 godina, zamrzivač sam čistio i šlogirao se kad sam našao mrtvu bebu. Zoran M. (62), otac četvoro dece koji je pronašao telo bebe zamotano u peškir i kese u svom zamrzivaču u kući u Zemunu, u ispovesti za Telegraf… »
Ovo je Lidija za kojom je raspisana potraga: Suprug našao mrtvu bebu u zamrzivaču u njihovoj kući u Zemunu

Ovo je Lidija za kojom je raspisana potraga: Suprug našao mrtvu bebu u zamrzivaču u njihovoj kući u Zemunu

Telegraf 20.01.2023
Prema Zoranovim rečima, zamrzivač su inače otvarali samo on i supruga. Za Lidijom M., suprugom Zorana M., koji je sinoć u zamrzivaču pronašao telo bebe, raspisana je potraga. Telo je nađeno u kući u Zemunu u kojoj je ona živela do maja prošle… »
„Krenuo sam da odleđujem zamrzivač i video kesu s peškirom, kad sam otvorio ugledao sam bebu“: Zoran u šoku nakon…

„Krenuo sam da odleđujem zamrzivač i video kesu s peškirom, kad sam otvorio ugledao sam bebu“: Zoran u šoku nakon…

Nova 20.01.2023
Zoran M. (62), tokom jučerašnjeg dana, u svom zamrzivaču u Zemunu zatekao je jeziv prizor, kada je u jednoj kesi pronašao bebu. Telo bebe je prevezeno na odbukciju, a Zoran u razgovoru za Nova.rs otkriva šta se tačno desilo. Zoran je i dalje u šoku… »
Ovo je žena koju policija traži zbog mrtve bebe: Rastala se od muža u maju, on sumnja na nju: "Niko nije mogao da priđe sa…

Ovo je žena koju policija traži zbog mrtve bebe: Rastala se od muža u maju, on sumnja na nju: "Niko nije mogao da priđe sa…

Blic 20.01.2023
Žena Lidija M. za koju se sumnja da se je ostavila bebu u zamrzivaču obavijenu u šest kesa i peškir u Zemunu i dalje nema, a policija od sinoć uveliko traga za njom kako bi obavila informativni razgovor sa njom. Naime, ona i njen suprug Zoran M… »
Muškarac koji je našao bebu u zamrzivaču: Pokvario se, pa sam morao da ga otopim

Muškarac koji je našao bebu u zamrzivaču: Pokvario se, pa sam morao da ga otopim

N1 Info 20.01.2023
Zoran M. (62) iz Zemuna, koji je u četvrtak prijavio policiji da je u zamrzivaču pronašao telo bebe, ispričao je za Nova.rs šta se tačno desilo i istakao da su tom zamrzivaču pristup imali samo on i supruga. Telo bebe je prevezeno na odbukciju, a… »
"Mislio sam da je hleb, bilo je zamotano!" Oglasio se muškarac koji je pronašao zaleđenu bebu u Zemunu: Skamenio sam se!

"Mislio sam da je hleb, bilo je zamotano!" Oglasio se muškarac koji je pronašao zaleđenu bebu u Zemunu: Skamenio sam se!

Mondo 20.01.2023
Oglasio se muškarac koji je našao zaleđenu bebu u Zemunu, i rekao da je prvo mislio da je u pitanju vekna hleba. Oglasio se muškarac koji je našao zaleđenu bebu u Zemunu, i rekao da je prvo mislio da je u pitanju vekna hleba. "Vadio sam stvari iz… »
Ovo je zoranova žena, u čijoj je kući nađena beba u zamrzivaču! Čovek u šoku: Mislio sam da je vekna hleba! Progovorile…

Ovo je zoranova žena, u čijoj je kući nađena beba u zamrzivaču! Čovek u šoku: Mislio sam da je vekna hleba! Progovorile…

Kurir 20.01.2023
Zoran M. (62), otac četvoro dece iz Zemuna noćas je zamrzivaču, u kući u kojoj živi, pronašao telo novorođenčeta. On za Kurir objašnjava da je telo detata bilo u 6-7 kesa i umotano u peškir! - Prvo sam pomislio da je vekna hleba, tako je… »
Policija Traga za suprugom čoveka koji je našao telo bebe u zamrzivaču: Napustila porodicu prošle godine! Detalji strave u…

Policija Traga za suprugom čoveka koji je našao telo bebe u zamrzivaču: Napustila porodicu prošle godine! Detalji strave u…

Kurir 20.01.2023
Policija, kako Kurir saznaje, traga za bivšom suprugom Zoran M. (62), koji je sinoć prijavio da je u kući u Zemunu, dok je čistio stari zamrzivač u kesi pronašao zamrznuto telo bebe. Kako naš izvor otkriva, još uvek se utvrđuje koliko je beba… »
Muškarac našao zamrznutu bebu - policija traži njegovu ženu! Ostavila njega i troje dece i više je nisu videli!

Muškarac našao zamrznutu bebu - policija traži njegovu ženu! Ostavila njega i troje dece i više je nisu videli!

Mondo 20.01.2023
Policija traga za ženom muškarca koji je pronašao telo bebe u starom frižideru u Zemunu. Policija traga za ženom muškarca koji je pronašao telo bebe u starom frižideru u Zemunu. Policija, kako Kurir saznaje, traga za bivšom suprugom Zorana M… »
"Supruga je napustila njega i decu": Komšinica čoveka koji je pronašao telo bebe u frižideru u Zemunu: Zoran je divan otac…

"Supruga je napustila njega i decu": Komšinica čoveka koji je pronašao telo bebe u frižideru u Zemunu: Zoran je divan otac…

Blic 20.01.2023
Vest da je Zoran M. sinoć pronašao telo bebe u starom frižideru užasnula je komšije u maloj ulici u Zemunu. Prema rečima žene koja živi u blizini kuće gde je otkriven horor, čovek koji je našao telo bebe je "uzoran i dobar roditelj". - On tu… »
Zemun. Pronašao bebu spakovan u plastičnu kesu na dnu zamrzivača

Zemun. Pronašao bebu spakovan u plastičnu kesu na dnu zamrzivača

Ozon 20.01.2023
Policiju u Zemunu sinoć je Z.M. (62) obavestio da je u Zemunu u kući, dok je čistio stari zamrzivač u kesi pronašao zamrznuto telo bebe. Policija je odmah izašla na teren i o tome su obavestili i zamenika Višeg javnog tužilaštva u Beogradu. Kako… »
Policija traga za majkom: Detalji horora u Zemunu: Beba bila spakovana u plastičnu kesu na dno zamrzivača

Policija traga za majkom: Detalji horora u Zemunu: Beba bila spakovana u plastičnu kesu na dno zamrzivača

Blic 20.01.2023
Z.M. (62) sinoć je obavestio policiju da je u Zemunu u kući, dok je čistio stari zamrzivač u kesi pronašao zamrznuto telo bebe. Policija je odmah izašla na teren i o tome su obavestili i zamenika Višeg javnog tužilaštva u Beogradu. Kako se… »
Traga se za majkom bebe čije je telo pronađeno u zamrzivaču: Novi detalji užasa u Zemunu, čeka se obdukcija

Traga se za majkom bebe čije je telo pronađeno u zamrzivaču: Novi detalji užasa u Zemunu, čeka se obdukcija

Kurir 20.01.2023
Z.M. (62) sinoć je obavestio policiju da je u Zemunu u kući, dok je čistio stari zamrzivač u kesi pronašao zamrznuto telo bebe. Policija je odmah izašla na teren i o tome su obavestili i zamenika Višeg javnog tužilaštva u Beogradu. Kako se… »
Obdukcija tela bebe nađene u zamrzivaču u kući u Zemunu: Potraga za majkom

Obdukcija tela bebe nađene u zamrzivaču u kući u Zemunu: Potraga za majkom

Telegraf 20.01.2023
Policija je saslušala Z.M. koji je tvrdio " da se sa svoje četvoro dece tek doselio i da je samo hteo da očisti stari zamrzivač" Beogradska policija sinoć je od Z.M. (62) dobila poziv u koji ni sami nisu mogli da poveruju, a to je da je u zamrzivaču… »
Čistio stari frižider pa zatekao užas: Ovo je kuća u kojoj je čovek našao telo bebe (foto)

Čistio stari frižider pa zatekao užas: Ovo je kuća u kojoj je čovek našao telo bebe (foto)

Blic 20.01.2023
Muškarac koji je večeras prijavio policiji da je u frižideru u kući u kojoj živi sa decom našao telo bebe godinama živi u toj kući. On je policiji rekao da je telo bebe našao dok je čistio stari frižider i da je bilo u kesi, a policija je… »
Pronađeno telo bebe u kesi u zamrzivaču starog frižidera

Pronađeno telo bebe u kesi u zamrzivaču starog frižidera

Dnevnik 20.01.2023
ZEMUN: Zoran M. (62) prijavio je dežurnoj službi policije da je pronašao telo bebe u zamrzivaču u kući u koju se nedavno uselio s decom. Kuća se nalazi u Šturmovoj ulici, a Zoran M. je pronašao telo bebe u kesi u zamrzivaču dok je čistio stari… »
Horor u Zemunu: Policija u frižideru pronašla telo bebe

Horor u Zemunu: Policija u frižideru pronašla telo bebe

Blic 19.01.2023
Zoran M. (62) prijavio je večeras policiji da je u Zemunu u kući, dok je čistio stari frižider u kesi pronašao zamrznuto telo bebe. Policijska patrola je odmah izašla na lice mesta i ustanovila da se najverovatnije radi o novorođenčetu. Zoran M. u… »

Vesti dana »