Povezane vesti

Bajden: Ne kajem se zbog dokumenata

Bajden: Ne kajem se zbog dokumenata

Politika 20.01.2023
VAŠINGTON - Američki predsednik Džozef Bajden rekao je da se "ne kaje" zbog toga što su poverljiva dokumenta pronađena u njegovoj kući i bivšoj kancelariji i da veruje da će taj problem biti rešen. "Ne kajem se. Mislim da ćete otkriti da tamo… »
Bajden: "Ne kajem se zbog poverljivih dokumenata, tamo nema ništa"

Bajden: "Ne kajem se zbog poverljivih dokumenata, tamo nema ništa"

Blic 20.01.2023
Američki predsednik Džozef Bajden rekao je da se "ne kaje" zbog toga što su poverljiva dokumenta pronađena u njegovoj kući i bivšoj kancelariji i da veruje da će taj problem biti rešen. - Ne kajem se. Mislim da ćete otkriti da tamo nema ničega… »
Bajden o poverljivim dokumentima pronađenim u njegovoj kući i bivšoj kancelariji: "Ne kajem se, tamo nema ničega"

Bajden o poverljivim dokumentima pronađenim u njegovoj kući i bivšoj kancelariji: "Ne kajem se, tamo nema ničega"

Euronews 20.01.2023
Američki predsednik Džozef Bajden rekao je da se "ne kaje" zbog toga što su poverljiva dokumenta pronađena u njegovoj kući i bivšoj kancelariji i da veruje da će taj problem biti rešen. "Ne kajem se. Mislim da ćete otkriti da tamo nema ničega. U… »
Bajden o tajnim dosijeima pronađenim u njegovoj kući: Ne kajem se...

Bajden o tajnim dosijeima pronađenim u njegovoj kući: Ne kajem se...

RTV 20.01.2023
VAŠINGTON - Američki predsednik Džozef Bajden rekao je da se "ne kaje" zbog toga što su poverljiva dokumenta pronađena u njegovoj kući i bivšoj kancelariji i da veruje da će taj problem biti rešen. "Ne kajem se. Mislim da ćete otkriti da tamo… »
Bajden: Ne kajem se zbog dokumenata

Bajden: Ne kajem se zbog dokumenata

Vesti online 20.01.2023
Američki predsednik Džozef Bajden rekao je da se “ne kaje” zbog toga što su poverljiva dokumenta pronađena u njegovoj kući i bivšoj kancelariji i da veruje da će taj problem biti rešen. – Ne kajem se. Mislim da ćete otkriti da tamo nema… »
Bajden obišao Kaliforniju nakon smrtonosnih oluja: U nevremenu život izgubilo najmanje 20 osoba

Bajden obišao Kaliforniju nakon smrtonosnih oluja: U nevremenu život izgubilo najmanje 20 osoba

Telegraf 20.01.2023
Bajden je planirao da se sastane sa vlasnicima kompanija, stanovnicima, lokalnim liderima i ekipama za pružanje hitne pomoći u gradu Kapitola i u blizini Siklif Stejt Biča, gde se očekuje njegovo obraćanje. Predsednik SAD Džozef Bajden doputovao je… »
Stradalo 20 ljudi za tri nedelje: Bajden u obilasku Kalifornije pogođene serijom smrtonosnih oluja

Stradalo 20 ljudi za tri nedelje: Bajden u obilasku Kalifornije pogođene serijom smrtonosnih oluja

Blic 19.01.2023
Predsednik SAD Džo Bajden doputovao je danas u Kaliforniju da obiđe područja koja su teško pogođena serijom smrtonosnih oluja koje su izazvale velike poplave, obarale drveće i dovele do pojave klizišta. Bajden, koji je putovao sa šeficom Federalne… »

Vesti dana »