Povezane vesti

Đoković ljut na Jurosport: Laka sam meta da budem zlikovac - tako me predstavljaju

Đoković ljut na Jurosport: Laka sam meta da budem zlikovac - tako me predstavljaju

Radio 021 20.01.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković govorio je nakon pobede u drugom kolu Australijan opena o netačnim informacijama o pauzi za toalet koju je uzeo na meču sa Robertom Karbaljesom Baenom. Đoković je objasnio da se nije usprotivio sudiji i… »
Đoković: Ne verujem da će mi se Evrosport izviniti

Đoković: Ne verujem da će mi se Evrosport izviniti

Danas 20.01.2023
Posle pobede nad Encom Kuakoom na Australijan openu, Novak Đoković osvrnuo se i na netačno izveštavanje Evrosporta povodom pauze za toalet koju je Novak uzeo u prvom kolu. Uz snimak kako Đoković u meču prvog kola Australijan opena govori sudiji da… »
Đoković: Ne verujem da će mi se izviniti

Đoković: Ne verujem da će mi se izviniti

Danas 20.01.2023
Posle pobede nad Encom Kuakoom na Australijan openu, Novak Đoković osvrnuo se i na netačno izveštavanje Evrosporta povodom pauze za toalet koju je Novak uzeo u prvom kolu. Uz snimak kako Đoković u meču prvog kola Australijan opena govori sudiji da… »
Đoković besan na ATP: „Javno me linčuju, a oni ne rade ništa po tom pitanju“!

Đoković besan na ATP: „Javno me linčuju, a oni ne rade ništa po tom pitanju“!

Hot sport 20.01.2023
Srpski teniser je još jednom prokomentarisao ispad televizije „Eurosport“ Đoković je otišao u toalet na meču sa Robertom Karbaljesom Baenom, dok je „Eurosport“ u opisu snimka stavio: „Novak Đoković se usprotivio sudiji i otišao na ranu… »
Đoković ljut: Hoće mi se javno izviniti? Ne verujem

Đoković ljut: Hoće mi se javno izviniti? Ne verujem

N1 Info 20.01.2023
Posle pobede nad Encom Kuakoom na Australijan openu, Novak Đoković osvrnuo se i na netačno izveštavanje Evrosporta povodom pauze za toalet koju je Novak uzeo u prvom kolu. Uz snimak kako Đoković u meču prvog kola Australijan opena govori sudiji da… »
Đoković ljut kao ris: Hoće mi se javno izviniti? Ne verujem!

Đoković ljut kao ris: Hoće mi se javno izviniti? Ne verujem!

Sport klub 20.01.2023
Podeli : Posle pobede nad Encom Kuakoom na Australijan openu, Novak Đoković osvrnuo se i na netačno izveštavanje Evrosporta povodom pauze za toalet koju je Novak uzeo u prvom kolu. Uz snimak kako Đoković u meču prvog kola Australijan opena govori… »

Vesti dana »