Povezane vesti

Uzimao sam 5 grama heroina dnevno, a otac se više zabrinuo kada sam odlazio u crkvu! Nikola Pejaković o bolnim detaljima

Uzimao sam 5 grama heroina dnevno, a otac se više zabrinuo kada sam odlazio u crkvu! Nikola Pejaković o bolnim detaljima

Mondo 20.01.2023
Popularni glumac Nikola Pejaković od javnosti nikada nije krio da je u prošlosti imao problema sa narkoticima, a sada se prisetio i jednog detalja iz porodičnog doma. Popularni glumac Nikola Pejaković od javnosti nikada nije krio da je u prošlosti… »
„Otac se više zabrinuo kad sam počeo da odlazim u crkvu nego kad sam bio na heroinu“: Nikola Pejaković iskreno o…

„Otac se više zabrinuo kad sam počeo da odlazim u crkvu nego kad sam bio na heroinu“: Nikola Pejaković iskreno o…

Nova 20.01.2023
Glumac iskreno govori o najtežim trenucima. Nikola Pejaković svojevremeno je imao probleme sa korišćenjem psihoaktivnih supstanci. Naime, glumac je sada otkrio da njegov otac nije taj problem shvatao dovoljno ozbiljno. „Došao sam bio na 5 grama… »
"Otac se više zabrinuo što idem u crkvu, nego što koristim heroin": Nikola Pejaković otkrio bolne detalje: "5 grama dnevno…

"Otac se više zabrinuo što idem u crkvu, nego što koristim heroin": Nikola Pejaković otkrio bolne detalje: "5 grama dnevno…

Blic 19.01.2023
Glumac i scenarista Nikola Pejaković Kolja ne krije da je imao velikih problema zbog korišćenja narkotika. On je sada otkrio privatne detalje kojih se nerado priseća. U borbi sa drogom mnogo mu je pomogla vera. - Došao sam bio na 5 grama heroina, u… »

Vesti dana »