Povezane vesti

Koreča i Mekinro za "Novosti" o novakovoj povredi: Đoković? Velike su šanse da neće izdržati do kraja Australijan opena

Koreča i Mekinro za "Novosti" o novakovoj povredi: Đoković? Velike su šanse da neće izdržati do kraja Australijan opena

Večernje novosti 20.01.2023
NOVAK Đoković se plasirao u treće kolo Australijan opena. Pobedio je 3:1 u setovima francuskog tenisera Enza Kuaka. Ono što je navijače zabrinulo jeste obnovljena povreda zadnje lože srpskog tenisera. O njoj su za "Novosti" govorili teniski eksperti… »
AO: Pobede Švjontek, Azarenke i Pegule, eliminisana Marija Sakari

AO: Pobede Švjontek, Azarenke i Pegule, eliminisana Marija Sakari

Dnevnik 20.01.2023
MELBURN: Kineska teniserka Lin Žu plasirala se u osminu finala Australijan opena, pošto je danas pobedila Grkinju Mariju Sakari 7:6 (7:3), 1:6, 6:4. Meč između 87. i šeste teniserke sveta trajao je dva sata i 35 minuta. Kineska teniserka je dobila… »
Korda eliminisao Medvedeva u trećem kolu Australijan opena

Korda eliminisao Medvedeva u trećem kolu Australijan opena

Danas 20.01.2023
Američki teniser Sebastijan Korda plasirao se danas u osminu finala Otvorenog prvenstva Australije, nakon što je u Melburnu savladao osmog igrača sveta Danila Medvedeva sa 7:6 (7), 6:3, 7:6 (4). Korda, 29. nosilac na prvom grend slem turniru u godini… »
Đoković čestitao mariju i pecnuo ga zbog rekorda: "Žao mi je, druže, ostao si kratak osam minuta" (foto)

Đoković čestitao mariju i pecnuo ga zbog rekorda: "Žao mi je, druže, ostao si kratak osam minuta" (foto)

Večernje novosti 20.01.2023
NEKADAŠNjI broj jedan Endi Mari odigrao je epski meč u drugom kolu Australijan opena protiv Tanasija Kokinakisa i posle skoro šest časova igre plasirao se u treću rundu u kojoj ga čeka Roberto Bautista Agut. Meč je trajao samo osam minuta kraće od… »
FOTO Đoković „skinuo kapu“ Kokinakisu i poslao posebnu poruku Mariju

FOTO Đoković „skinuo kapu“ Kokinakisu i poslao posebnu poruku Mariju

Nova 20.01.2023
Pohvale su stizale sa svih strana. Endi Mari je bio nadomak ponora u meču drugog kola na Australijan openu, gubio je sa 2:0 od Tanasisa Kokinakisa, ali je uspeo da zaigra maestralno, dobije naredna dva seta, a potom nakon velike drame dođe do preokreta… »
Đoković čestitao Mariju pa se „fleksovao“: „Izvini druže ali falilo ti je samo 8 minuta“!

Đoković čestitao Mariju pa se „fleksovao“: „Izvini druže ali falilo ti je samo 8 minuta“!

Hot sport 20.01.2023
Srpski teniser se malo našalio sa dobrim prijateljem Endi Mari je prošao u treće kolo Australijan opena, pošto je nakon 5 sati i 45 minuta savladao Tanasisa Kokinakisa sa 3:2. Novak Đoković je putem svog instagrama čestitao najpre Kokinakisu na… »
VIDEO „Moja žena se ne bi složila“: Urnebesan odgovor Marija, otkrio detalje iz kreveta koji treba da budu tajna

VIDEO „Moja žena se ne bi složila“: Urnebesan odgovor Marija, otkrio detalje iz kreveta koji treba da budu tajna

Nova 20.01.2023
Imao je snage i da se našali Britanac. Endi Mari je bio nadomak ponora u meču drugog kola na Australijan openu, gubio je sa 2:0 od Tanasisa Kokinakisa, ali je uspeo da zaigra maestralno, dobije naredna dva seta, a potom nakon velike drame dođe do… »

Vesti dana »