Povezane vesti

Vučić u Beogradu s ambasadorima Nemačke, predstavnicima Berlina i Saracinom

Vučić u Beogradu s ambasadorima Nemačke, predstavnicima Berlina i Saracinom

Politika 20.01.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je danas ambasadore Savezne Republike Nemačke iz regiona, kao i predstavnike Vlade u Berlinu, uključujući i specijalnog nemačkog izaslanika za Zapadni Balkan Manuela Saracina, koji se nalaze u… »
Vučić ugostio ambasadore Nemačke iz regiona i predstavnike nemačke vlade (foto)

Vučić ugostio ambasadore Nemačke iz regiona i predstavnike nemačke vlade (foto)

Blic 20.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je danas ambasadore Savezne Republike Nemačke iz regiona, kao i predstavnike Vlade u Berlinu, uključujući i specijalnog nemačkog izaslanika za Zapadni Balkan Manuela Saracina, koji se nalaze u poseti… »
Vučić prvo sa nemačkim ambasadorima i Saracinom, pa sa diplomatskom petorkom: Šta je crvena linija

Vučić prvo sa nemačkim ambasadorima i Saracinom, pa sa diplomatskom petorkom: Šta je crvena linija

Danas 20.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa ambasadorima Nemačke u regionu, kao i sa predstavnicima Vlade Nemačke, uključujući i specijalnog izaslanika Manuela Saracina, dok će se popodne sastati sa diplomatskom petorkom EU i SAD… »
Vučić sa ambasadorima Nemačke na Zapadnom Balkanu

Vučić sa ambasadorima Nemačke na Zapadnom Balkanu

Novi magazin 20.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ambasadore Nemačke u Beogradu, Prištini, Podgorici, Sarajevu, Skoplju i Tirani kojima je preneo da Srbija pridaje veliku važnost odnosima sa Nemačkom, saradnji u regionu i poštovanju međunarodnog… »
Predsednik Čestitao patrijarhu slavu: Obavestio sam ga o pritisku sa kojim se Srbija suočava po pitanju Kosova i Metohije…

Predsednik Čestitao patrijarhu slavu: Obavestio sam ga o pritisku sa kojim se Srbija suočava po pitanju Kosova i Metohije…

Kurir 20.01.2023
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, čestitao je srpskom patrijarhu Porfiriju, ali i svim vernicima koji slave Svetog Jovana, krsnu slavu. "Čestitao sam Njegovoj svetosti patrijarhu srpskom g. Porfiriju krsnu slavu Svetog Jovana i obavestio ga o… »
Vučić sa ambasadorima Nemačke, predstavnicima Berlina i Saracinom

Vučić sa ambasadorima Nemačke, predstavnicima Berlina i Saracinom

RTV 20.01.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je danas ambasadore Savezne Republike Nemačke iz regiona, kao i predstavnike Vlade u Berlinu, uključujući i specijalnog nemačkog izaslanika za Zapadni Balkan Manuela Saracina, koji se nalaze u… »
Vučić sa ambasadorima Nemačke iz regiona i predstavnicima Vlade: Naglasio sam važnost koju Srbija pridaje odnosima sa…

Vučić sa ambasadorima Nemačke iz regiona i predstavnicima Vlade: Naglasio sam važnost koju Srbija pridaje odnosima sa…

Kurir 20.01.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je ambasadore iz Beograda, Tirane, Sarajeva, Skoplja, Podgorice i Prištine. "Poželeo sam dobrodošlicu ambasadorima Savezne Republike Nemačke iz regiona, kao i predstavnicima Savezne Vlade Nemačke… »
Vučić sa ambasadorima Nemačke, predstavnicima Berlina i Saracinom

Vučić sa ambasadorima Nemačke, predstavnicima Berlina i Saracinom

RTS 20.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je ambasadore Nemačke iz regiona, kao i predstavnike Vlade u Berlinu, uključujući i specijalnog nemačkog izaslanika za Zapadni Balkan Manuela Saracina, koji se nalaze u poseti Beogradu. "Naglasio sam… »

Vesti dana »