Povezane vesti

Stojković: Utakmica sa SAD ne predstavlja ekskurziju

Stojković: Utakmica sa SAD ne predstavlja ekskurziju

Politika 20.01.2023
STARA PAZOVA – Uželeli smo se rada posle Mundijala, prošao je period u kome smo analizirali, gledali gde smo grešili i nadam se da danas i pored snega počinjemo sa radom, izjavio je selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković za sajt… »
Stojković nije ljut na Crvenu zvezdu i Partizan: Utakmica protiv SAD prilika za nove igrače

Stojković nije ljut na Crvenu zvezdu i Partizan: Utakmica protiv SAD prilika za nove igrače

Euronews 20.01.2023
Reprezentacija Srbije će 26. januara odigrati prvu utakmicu posle Svetskog prvenstva u Kataru. "Orlovi" će u četiri ujutru po srednjeevropskom vremenu odmeriti snage sa Sjedinjenim Američkim Državama u Los Anđelesu. Selektor Srbije Dragan Stojković… »
Piksi pred Ameriku: ''Hteo sam sedmoricu iz Zvezde i Partizana, žao mi je...''

Piksi pred Ameriku: ''Hteo sam sedmoricu iz Zvezde i Partizana, žao mi je...''

Sportske.net 20.01.2023
Samo mesec dana po završetku Mundijala, selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi okupio je neke nove reprezentativce koji će dobiti priliku da mu se nametnu u prijateljskoj utakmicu protiv Sjedinjenih Američkih Država u Los Anđelesu… »
Orlovi započeli pripreme za meč protiv SAD: Selektor Stojković smatra da je ovo idealna prilika za igrače iz Superlige da…

Orlovi započeli pripreme za meč protiv SAD: Selektor Stojković smatra da je ovo idealna prilika za igrače iz Superlige da…

Hot sport 20.01.2023
Pripreme su počele! Fudbalska reprezentacija Srbije okupila se i započela pripreme za prijateljski meč protiv selekcije Sjedinjenih Američkih Država koja će se odigrati 26. januara u Los Anđelesu. Na spisku selektora Dragana Stojkovića Piksija su… »
Stojković: Utakmica sa selekcijom SAD ne predstavlja ekskurziju

Stojković: Utakmica sa selekcijom SAD ne predstavlja ekskurziju

Dnevnik 20.01.2023
STARA PAZOVA: „Uželeli smo se rada posle Mundijala, prošao je period u kome smo analizirali, gledali gde smo grešili i nadam se da danas i pored snega počinjemo sa radom”, izjavio je selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković za… »
Stojković: Bez večitih u reprezentaciji, njihova odluka…

Stojković: Bez večitih u reprezentaciji, njihova odluka…

Sport klub 20.01.2023
Podeli : Fudbaleri Srbije igraće prijateljski meč sa selekcijom Sjedinjenim Američkim Državama 26. januara u Los Anđelesu. „Uželeli smo se rada posle Mundijala, prošao je period u kome smo analizirali, gledali gde smo grešili i nadam se da danas… »
Zvezda i Partizan nisu dali igrače piksiju: Selektor se oglasio - Hteo sam neke da vidim, žao mi je...

Zvezda i Partizan nisu dali igrače piksiju: Selektor se oglasio - Hteo sam neke da vidim, žao mi je...

Mondo 20.01.2023
Selektor je planirao sedmoricu da povede na utakmicu protiv Amerike, ali se to neće dogoditi. Selektor je planirao sedmoricu da povede na utakmicu protiv Amerike, ali se to neće dogoditi. U intervjuu za sajt FSS, selektor "A" reprezentacije Srbije… »
"Žao mi je!" Dragan Stojković Piksi o tome zašto Crvena zvezda i Partizan nisu dali nijednog igrača za meč reprezentacije…

"Žao mi je!" Dragan Stojković Piksi o tome zašto Crvena zvezda i Partizan nisu dali nijednog igrača za meč reprezentacije…

Večernje novosti 20.01.2023
SELEKTOR fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi saopštio je javnosti zašto nijedan igrač FK Crvena zvezda i FK Partizan nije na spisku pozvanih za prijateljski meč protiv Sjedinjenih Američkih Država. FOTO: M. Vukadinović… »

Vesti dana »