Povezane vesti

Transrodna pevačica otkrila najdublju intimu: Progovorila o muškarcima: "Oni žele samo moje telo"

Transrodna pevačica otkrila najdublju intimu: Progovorila o muškarcima: "Oni žele samo moje telo"

Blic 21.01.2023
Transrodna pevačica Alina Jahart, koja je oduševila sve svojim talentom u takmičenju "Zvezde Granda", ispričala je detalje iz svog privatnog života i tom prlikom otkrila da muškarci uglavnom od nje žele samo njeno telo. - Mnogi muškarci su hteli… »
Transrodna zvezda Granda o poslednjem iskustvu s dečkom! Kod momka joj je ovo najvažnije: Većina hoće samo jedno od mene

Transrodna zvezda Granda o poslednjem iskustvu s dečkom! Kod momka joj je ovo najvažnije: Većina hoće samo jedno od mene

Mondo 21.01.2023
Iako za sebe kaže da se smatra ženom od glave do pete, ona je izazvala pažnju javnosti kao prva transrodna osoba koja se pojavila u takmičenju "Zvezde Granda". Iako za sebe kaže da se smatra ženom od glave do pete, ona je izazvala pažnju javnosti… »
"Muškarci žele samo moje telo, ali mene to ne zanima!" Transrodna pevačica šokirala: Kod partnera mi je najvažnije ova…

"Muškarci žele samo moje telo, ali mene to ne zanima!" Transrodna pevačica šokirala: Kod partnera mi je najvažnije ova…

Kurir 21.01.2023
Iako za sebe kaže da se smatra ženom od glave do pete, ona je izazvala pažnju javnosti kao prva transrodna osoba koja se pojavila u takmičenju Zvezde granda. Pevačica Alina Juhart gostovala je u emisiji Realna priča gde je ispričala koliko je… »
Biti transrodna osoba nije bolest, a ako jeste ja sam tu bolest pobedila! Pevačica nikad iskrenija o svom opredeljenju i…

Biti transrodna osoba nije bolest, a ako jeste ja sam tu bolest pobedila! Pevačica nikad iskrenija o svom opredeljenju i…

Kurir 21.01.2023
Danas u 14 časova kod Isidore Lukić dolazi pevačica Alina Juhart koja je veliku popularnost stekla u muzičkom takmičenju Zvezde Granda, ali i zbog svoje životne priče. 00:42 Danas kod Isidore Lukić dolazi pevačica Alina Juhart Ovog puta pevačica… »
Biti transrodna osoba nije bolest, a ako jeste ja sam tu bolest pobedila!

Biti transrodna osoba nije bolest, a ako jeste ja sam tu bolest pobedila!

Mondo 21.01.2023
Pevačica nikad iskrenija o svom opredeljenju i životu. Pevačica nikad iskrenija o svom opredeljenju i životu Danas u 14 časova kod Isidore Lukić dolazi pevačica Alina Juhart koja je veliku popularnost stekla u muzičkom takmičenju Zvezde Granda… »

Vesti dana »