Povezane vesti

Naređenje za Nemačku iz baltičkih zemalja: "Odmah pošaljite tenkove u Ukrajinu"

Naređenje za Nemačku iz baltičkih zemalja: "Odmah pošaljite tenkove u Ukrajinu"

Pravda 21.01.2023
Baltičke države poručile su Nemačkoj da "odmah" pošalje tenkove "leopard 2" u Ukrajinu, što vlada u Berlinu okleva da učini, prenosi Gardijan. - Mi, ministri spoljnih poslova Letonije, Estonije i Litvanije, pozivamo Nemačku da Ukrajini odmah… »
"Odmah da se pošalju tenkovi Leopard 2 Ukrajini": Baltičke zemlje vrše pritisak na Nemačku, oglasili se ministri spoljnih…

"Odmah da se pošalju tenkovi Leopard 2 Ukrajini": Baltičke zemlje vrše pritisak na Nemačku, oglasili se ministri spoljnih…

Kurir 21.01.2023
Ministri spoljnih poslova Estonije, Letonije i Litvanije poručili su Nemačkoj da "odmah" pošalje tenkove "leopard 2" u Ukrajinu, što vlada u Berlinu okleva da učini. "Mi, ministri spoljnih poslova Letonije, Estonije i Litvanije, pozivamo Nemačku da… »
Nemačka pod ogromnim pritiskom: Baltičke zemlje poručile Berlinu: Odmah pošaljite tenkove Ukrajini!

Nemačka pod ogromnim pritiskom: Baltičke zemlje poručile Berlinu: Odmah pošaljite tenkove Ukrajini!

Blic 21.01.2023
Baltičke države poručile su Nemačkoj da "odmah" pošalje tenkove "leopard 2" u Ukrajinu, što vlada u Berlinu okleva da učini, prenosi Gardijan. Mi, ministri spoljnih poslova Letonije, Estonije i Litvanije, pozivamo Nemačku da Ukrajini odmah… »
Baltičke zemlje apeluju na Nemačku da pošalje tenkove Ukrajini

Baltičke zemlje apeluju na Nemačku da pošalje tenkove Ukrajini

RTV 21.01.2023
RIGA - Baltičke države poručile su Nemačkoj da "odmah" pošalje tenkove "leopard 2" u Ukrajinu, što vlada u Berlinu okleva da učini, prenosi Gardijan. Mi, ministri spoljnih poslova Letonije, Estonije i Litvanije, pozivamo Nemačku da Ukrajini odmah… »
Zemlje Baltika za slanje tenkova Ukrajini

Zemlje Baltika za slanje tenkova Ukrajini

Politika 21.01.2023
RIGA - Baltičke države poručile su Nemačkoj da „odmah” pošalje tenkove „leopard 2” u Ukrajinu, što vlada u Berlinu okleva da učini, navodi Gardijan. „Mi, ministri spoljnih poslova Letonije, Estonije i Litvanije, pozivamo Nemačku da… »

Vesti dana »