Povezane vesti

Oglasio se nakon saobraćajke! Evo u kakvom stanju se nalazi bivši učesnik Zadruge nakon udesa - "Imam problema s vratom"

Oglasio se nakon saobraćajke! Evo u kakvom stanju se nalazi bivši učesnik Zadruge nakon udesa - "Imam problema s vratom"

Mondo 21.01.2023
Bivši učesnik Zadruge, Stefan Mihić, doživeo je saobraćajnu nesreću dok je išao na snimanje jedne emisije, a sa njim u kojima je bio i njegov otac. Bivši učesnik Zadruge, Stefan Mihić, doživeo je saobraćajnu nesreću dok je išao na snimanje… »
Evo u kakvom je stanju naš rijaliti učesnik nakon saobraćajne nesreće Policija hitno reagovala, sa njim bio i njegov otac!

Evo u kakvom je stanju naš rijaliti učesnik nakon saobraćajne nesreće Policija hitno reagovala, sa njim bio i njegov otac!

Alo 21.01.2023
Stefan je prilikom nesreće udario glavom o šoferšajbnu, dok je njegov otac ostao nepovređen. Bivši zadrugar Stefan Mihić potvrdio je za medije da je imao saobraćajnu nesreću u Beogradu. On je došao u Srbiju iz Dubaija, gde živi, kako bi posetio… »
U ovakvom stanju se nalazi bivši zadrugar nakon saobraćajke! Oglasio se Stefan Mihić! Evo šta kaže o udesu!

U ovakvom stanju se nalazi bivši zadrugar nakon saobraćajke! Oglasio se Stefan Mihić! Evo šta kaže o udesu!

Kurir 21.01.2023
Bivši zadrugar Stefan Mihić potvrdio je za medije da je imao saobraćajnu nesreću u Beogradu. On je došao u Srbiju iz Dubaija, gde živi, kako bi posetio svog oca, koji je bio s njim u automobilu. Navodno, kako su objavili mediji, Stefan je prilikom… »
"Udario sam glavom u šoferšajbnu": Bivši zadrugar imao saobraćajku, a sa njim u kojima bio i otac: Evo kakve povrede su…

"Udario sam glavom u šoferšajbnu": Bivši zadrugar imao saobraćajku, a sa njim u kojima bio i otac: Evo kakve povrede su…

Blic 20.01.2023
Učesnik rijalitija "Zadruga" Stefan Mihić imao je saobraćajnu nezgodu. Kako je otkrio sa njim u kolima je bio i njegov otac, ali su na svu sreću obojica prošli bez većih povreda. - Dobro sam, policija je na mestu upravo došla. Udario sam glavom u… »

Vesti dana »