Povezane vesti

Oboreni su-24 i mi-8 Rusko ministarstvo odbrane se hitno oglasilo! Zauzeti važni položaji

Oboreni su-24 i mi-8 Rusko ministarstvo odbrane se hitno oglasilo! Zauzeti važni položaji

Alo 21.01.2023
Na području Zaporoške oblasti jedinice Istočnog vojnog okruga su ofanzivnim dejstvima osvojili povoljne položaje, saopštilo je rusko Ministarstvo odbrane. Istovremeno, u pravcu ka Kupjansku nanet je poraz jedinicama brigade ukrajinske teritorijalne… »
Ruska vojska sprovela ‘ofanzivne operacije’ u Zaporoškoj oblasti

Ruska vojska sprovela ‘ofanzivne operacije’ u Zaporoškoj oblasti

Radio sto plus 21.01.2023
“U pravcu Zaporožja posle ofanzivnih operacije jedinice istočne vojne oblasti zauzele su povoljnije linije i položaje”, saopštilo je rusko Ministarstvo odbrane bez dodatnih detalja. Sinoć su ruske snage izvestile o velikom “jačanju” sukoba u… »
Rusko Ministarstvo odbrane: U Zaporoškoj oblasti zauzeti povoljni položaji; Oboreni Su-24 i Mi-8

Rusko Ministarstvo odbrane: U Zaporoškoj oblasti zauzeti povoljni položaji; Oboreni Su-24 i Mi-8

Sputnik 21.01.2023
Na području Zaporoške oblasti jedinice Istočnog vojnog okruga su ofanzivnim dejstvima osvojili povoljne položaje, saopštilo je rusko Ministarstvo odbrane. Istovremeno, u pravcu ka Kupjansku nanet je poraz jedinicama brigade ukrajinske teritorijalne… »

Vesti dana »