Povezane vesti

(Video) "kad prođem pored mesta nesreće sve mi se vrati": Majka Darka Lazića otkriva detalje iz života pevača: "Stalno…

(Video) "kad prođem pored mesta nesreće sve mi se vrati": Majka Darka Lazića otkriva detalje iz života pevača: "Stalno…

Blic 21.01.2023
Ove subote u 16 h ekipa emisije "Metar moga sela" vas vodi u Brestač, rodno mesto folk pevača Darka Lazića. U mirnom vojvođanskom mestu Brestač tek je polako počinjao dan kada je ekipa emisije "Metar moga sela" stigla, ispred kuće folk pevača… »
(Video) "svi kažu pije, drogira se, ranije jeste malo,: SAD..." Neki sugrađani Darka Lazića nisu oduševljeni njegovim…

(Video) "svi kažu pije, drogira se, ranije jeste malo,: SAD..." Neki sugrađani Darka Lazića nisu oduševljeni njegovim…

Blic 21.01.2023
Tempo života kojim žive meštani Brestača i onim koji živi Darko Lazić koji je rodom iz njega se baš i ne poklapaju u šta se uverila ekipa emsije "Metar moga sela". Upravo zbog Darka Lazića za mirno mesto u Vojvodini Brestač su čuli mnogi, a… »
(Video) "moram lepo da kažem o darku, pa to su mi kumovi": Kuma Darka Lazića jedva čeka slavlje: "Biće to veliko veselje…

(Video) "moram lepo da kažem o darku, pa to su mi kumovi": Kuma Darka Lazića jedva čeka slavlje: "Biće to veliko veselje…

Blic 21.01.2023
U Brestaču koji broji oko 1000 stanovnika ekipa emisije "Metar moga sela" srela je kumu Darka Lazića koja je otkrila detalje koji se tiču slavlja o kom se već šuška u medijima a povodom venčanja Darka i Katarine. Kao što je već svima dobro… »

Vesti dana »