Povezane vesti

„Mir Ukrajini, sloboda Rusiji“: Podrška ruskim političkim zatvorenicima na Trgu

„Mir Ukrajini, sloboda Rusiji“: Podrška ruskim političkim zatvorenicima na Trgu

N1 Info 21.01.2023
Rusija će biti slobodna - bio je jedan čestih transparenata na skupu podrške političkim zatvorenicima u Rusiji koji je danas održan u Beogradu. Par stotina ljudi, uglavnom ruskih državljana koji sada žive u Beogradu, izrazilo je i svoj protest… »
U centru Beograda skup podrške političkim zatvorenicima u Rusiji

U centru Beograda skup podrške političkim zatvorenicima u Rusiji

Danas 21.01.2023
Beskonačno smo zahvalni Srbiji što nam je vratila građanske slobode, slobodu govora i okupljanja, istakla je danas jedna od aktivistkinja ispred Ruskog demokratskog društva, koje je na Trgu Republike u Beogradu organizovalo skup podrške političkim… »
Na beogradskom Trgu republike skup podrške političkim zatvorenicima Rusije

Na beogradskom Trgu republike skup podrške političkim zatvorenicima Rusije

N1 Info 21.01.2023
Beskonačno smo zahvalni Srbiji što nam je vratila građanske slobode, slobodu govora i okupljanja, istakla je Elena, jedna od govornica ispred Ruskog demokratskog društva, koje je na Trgu Republike u Beogradu organizovalo skup podrške političkim… »
U Beogradu skup podrške političkim zatvorenicima u Rusiji

U Beogradu skup podrške političkim zatvorenicima u Rusiji

Radio 021 21.01.2023
Nekoliko desetina građana okupilo se danas na beogradskom Trgu republike odakle su, na poziv Ruskog demokratskog društva, uputili podršku političkim zatvorenicima u Rusiji. Učesnici skupa su nosili transparente sa natpisima "Mir Ukrajini, sloboda… »
Protest Ruskog demokratskog društva u Beogradu: “Moja Rusija je u zatvoru - sloboda svim političkim zatvorenicima”

Protest Ruskog demokratskog društva u Beogradu: “Moja Rusija je u zatvoru - sloboda svim političkim zatvorenicima”

Euronews 21.01.2023
Rusko demokratsko društvo organizovalo je danas na Trgu Republike u Beogradu skup podrške političkim zatvorenicima u Rusiji u sklopu akcije “Moja Rusija je u zatvoru - sloboda svim političkim zatvorenicima”. Skupu je prisustvovala grupa ljudi od… »

Vesti dana »