Povezane vesti
Jirži Marek o uspehu Er Srbije: Bližimo se zlatnim godinama JAT-a, ostvaren profit od 21 milion evra
Telegraf 21.01.2023
Naglasio je da im je cilj da u 2023. godini prvog velikog jubileja dostignu dvocifreni rast saobraćaja, da u tranzitu imaju više od 30 odsto putnika, a ukupno najmanje tri miliona, što će, dodao je, biti prvi put da se ta brojka premaši u novijoj… »
Marek: Er Srbija se približava zlatnom dobu JAT-a
RTV 21.01.2023
BEOGRAD - Generalni direktor Er Srbije Jirži Marek izjavio je danas da je cilj da rast nacionalne avio kompanije na godišnjem nivou bude između 10 i 20 odsto, da 2023. prevezu više od tri miliona putnika i tako ostvare istorijski rezultat, koji bi uz… »
Vesti dana »

Ovo je osnovna ideja pogubne politike Netanjahua! Stručnjaci izneli detalje sastanka: Načelnik generalštaba im je rekao da je ovo neizvodljivo
Kurir pre 2 satajoš 38 povezanih

BLOG UŽIVO „BIA, SNS mafija“: Studenti ispred sedišta službi bezbednosti održali skup podrške koleginici kojoj je zabranjen ulazak u zemlju
Nova pre 41 minutajoš 23 povezane

Tramp otkrio: Sa Putinom vrlo uskoro; "Zelenski da bude spreman da nešto potpiše"
B92 pre 31 minutajoš 44 povezane

Nakon napada na novinare prilikom uklanjanja spomenika Pavlu Đurišiću: Privedeno pet osoba, jedna uhapšena
Večernje novosti pre 1 satjoš 27 povezanih

Ne odustaje! Igor Popović: Ne povlačim svoje reči o OVK, nema nikakvog sporazuma sa Kurtijevim pravosuđem
Blic pre 3 satajoš 34 povezane