Povezane vesti

MILAN MARIĆ O SERIJI „PAD” Imam osećaj da mi Laušević veruje

MILAN MARIĆ O SERIJI „PAD” Imam osećaj da mi Laušević veruje

Dnevnik 21.01.2023
Sukob sa tragičnim posledicama koji se u Podgorici odigrao ’93, a u kojem je učestvovao i glumac Žarko Laušević 30 godina kasnije postao je okosnica serije „Pad” koja pred gledaoce premijerno stiže večeras na Superstar TV, gde će se i… »
Igrao sam se sa frustracijama, emocijama i željama: Milan Marić o seriji Pad pred TV premijeru

Igrao sam se sa frustracijama, emocijama i željama: Milan Marić o seriji Pad pred TV premijeru

Kurir 21.01.2023
Pod rediteljskom palicom Bojana Vuletića, a sa Milanom Marićem u glavnoj ulozi, od 21. januara na kanalu Superstar TV počinje da se emituje dugo najavljivana serija "Pad". Preuzimajući samo osnovne motive iz knjige "Godina prođe, dan nikad" Žarka… »
Serija "Pad" pomera granice, publika će je obožavati! Anđela Jovanović o ulozi u projektu rađenom po Lauševićevom romanu

Serija "Pad" pomera granice, publika će je obožavati! Anđela Jovanović o ulozi u projektu rađenom po Lauševićevom romanu

Mondo 21.01.2023
Glumica Anđela Jovanović tumači lik Ane u seriji "Pad" rađenoj po romanu "Godina prođe, dan nikad" glumca Žarka Lauševića. Glumica Anđela Jovanović tumači lik Ane u seriji "Pad" rađenoj po romanu "Godina prođe, dan nikad" glumca Žarka… »

Vesti dana »