Povezane vesti

"Rusi su sredili situaciju na frontu"! Doskorašnji savetnik Zelenskog: Ukrajina je propustila vojnu šansu za pobedu!

"Rusi su sredili situaciju na frontu"! Doskorašnji savetnik Zelenskog: Ukrajina je propustila vojnu šansu za pobedu!

Kurir 21.01.2023
Aleksej Arestovič, bivši savetnik šefa kabineta ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog, rekao je nedelju dana pošto što je dobio ostavku da su ukrajinske vlasti propustile šansu da pobede u vojnom sukobu sa Rusijom, piše RIA Novosti. -… »
Bivši savetnik Zelenskog priznao – Ukrajina ne može da pobedi

Bivši savetnik Zelenskog priznao – Ukrajina ne može da pobedi

Politika 21.01.2023
Ukrajina ne može da pobedi u konfliktu sa Rusijom, izjavio je bivši savetnik ukrajinskog predsednika Aleksej Arestovič. „Više nisam zvaničnik tako da mogu da kažem šta hoću. Ako su svi mislili da mi garantovano možemo da pobedimo u ratu, od 14… »
“Ukrajina neće moći da pobedi Rusiju”

“Ukrajina neće moći da pobedi Rusiju”

Vesti online 21.01.2023
Bivši savetnik šefa kabineta predsednika Ukrajine Oleksij Arestovič izjavio je u danas objavljenom intervjuu na svom Jutjub kanalu da Ukrajina neće moći da pobedi u sukobu sa Rusijom. – Ja sam već nezvanična osoba, mogu da govorim šta hoću. Ako… »
Arestovič: Ukrajina neće moći da pobedi Rusiju

Arestovič: Ukrajina neće moći da pobedi Rusiju

Dnevnik 21.01.2023
KIJEV: Bivši savetnik šefa kabineta predsednika Ukrajine Oleksij Arestovič izjavio je u danas objavljenom intervjuu na svom Jutjub kanalu da Ukrajina neće moći da pobedi u sukobu sa Rusijom. "Ja sam već nezvanična osoba, mogu da govorim šta hoću… »

Vesti dana »