Povezane vesti

Petnaestogodišnjak izboden u tuči

Petnaestogodišnjak izboden u tuči

Politika 22.01.2023
Sinoć, u subotu uveče oko 20,30 časova, u ulici koja povezuje glavnu nišku autobusku stanicu i kompleks tehničkih fakulteta, u tuči više maloletnika kod OŠ „Vuk Karadžić”, teško je nožem povređen dečak rođen 2007. godine. Njega je neko… »
Policija rasvetljava krvavu tuču u Nišu: Evo u kakvom je sada stanju tinejdžer koji je uboden u grudi i vrat

Policija rasvetljava krvavu tuču u Nišu: Evo u kakvom je sada stanju tinejdžer koji je uboden u grudi i vrat

Blic 22.01.2023
Zdravstveno stanje tinejdžera starog 15 godina koji je sinoć uboden u vrat i grudni koš u obračunu u Nišu, nedaleko od Glavne autobuske stanice, trenutno je stabilno, potvrdili su lekari Univerzitetskog kliničkog centra u Nišu. - Pacijent je… »
Zovite hitnu, ubiše me! Detalji užasa na glavnoj autobuskoj stanici u Nišu - svedoci opisali horor napad na maloletnika!

Zovite hitnu, ubiše me! Detalji užasa na glavnoj autobuskoj stanici u Nišu - svedoci opisali horor napad na maloletnika!

Mondo 22.01.2023
U subotu uveče u Nišu na glavnoj autobuskoj stanici izboden je petnaestogodišnji dečak, a svedoci ovog užasnog napada opisali su šta su videli i čuli. U subotu uveče u Nišu na glavnoj autobuskoj stanici izboden je petnaestogodišnji dečak, a… »
"Zovi hitnu, ubiše me": Meštani Niša otkrili detalje krvavog pira na stanici, poznato u kakvom je stanju izbodeni dečak…

"Zovi hitnu, ubiše me": Meštani Niša otkrili detalje krvavog pira na stanici, poznato u kakvom je stanju izbodeni dečak…

Kurir 22.01.2023
Prethodne večeri u blizini glavne autobuske stanice u Nišu, došlo je do stravičnog incidenta kada je petnaestogodišnji dečak izboden u vrat. Jedna Nišlijka, rekla je da su scene na glavnoj stanici u Nišu kada je maloletnik (15) sav krvav dotrčao… »
Izboden 15-godišnji dečak u Nišu

Izboden 15-godišnji dečak u Nišu

Radio 021 22.01.2023
U Nišu, u blizini glavne autobuske stanice, izboden je dečak star 15 godina. Kako nezvanično saznaje N1, ubadanju maloletnika prethodila je ulična tuča. Povređeni je u subotu uveče dovezen kod lekara, odmah pošto je zadobio ubode u vrat i grudi. U… »
Maloletnik zadobio povrede grudnog koša i vrata: Detalji krvavog pira u Nišu, evo u kakvom stanju je tinejdžer (15)

Maloletnik zadobio povrede grudnog koša i vrata: Detalji krvavog pira u Nišu, evo u kakvom stanju je tinejdžer (15)

Blic 21.01.2023
Maloletnik star 15 godina koji je izboden večeras u Nišu kod Autobuske stanice, zbrinut je u kliničkom centru u Nišu i nalazi se trenutno u stabilnom stanju. - Pacijent 2007. godište u UC UKC NIŠ, u svesnom stanju, primljen sa povredama mekih tkiva… »
"Ubiše me, zovite hitnu pomoć": Tinejdžer (15) izboden u Nišu, dotrčao iz pravca škole držeći se za vrat iz kog…

"Ubiše me, zovite hitnu pomoć": Tinejdžer (15) izboden u Nišu, dotrčao iz pravca škole držeći se za vrat iz kog…

Blic 21.01.2023
Maloletnik star 15 godina uboden je nožem večeras oko 20 časova u Bulevaru 12. februar nedaleko od Autobuske stanice u Nišu, saznaje "Blic". U niškoj policiji je "Blicu" samo potvrđeno da ih je Hitna pomoć obavestila da se ukazuje pomoć ranjenom… »

Vesti dana »