Povezane vesti

"Priča se da radim za lovu" - Katarina Grujić žestoko uzvratila dušebrižnicima: "Rekli su da neko stoji iza mene..."

"Priča se da radim za lovu" - Katarina Grujić žestoko uzvratila dušebrižnicima: "Rekli su da neko stoji iza mene..."

Mondo 22.01.2023
Pevačica Katarina Grujić progovorila je o lošim etiketama koje su joj kačili, pa uvratila "zlim jezicima". Pevačica Katarina Grujić progovorila je o lošim etiketama koje su joj kačili, pa uvratila "zlim jezicima". Katarina Grujić gostovala je u… »
"Pričalo se da radim za: Lovu..." Katarina Grujić šokirala sve u emisiji uživo: "Mešaju se u tvoj život"

"Pričalo se da radim za: Lovu..." Katarina Grujić šokirala sve u emisiji uživo: "Mešaju se u tvoj život"

Blic 21.01.2023
Pevačica Katarina Grujić kaže kako se od samog početka svoje karijere susrela sa zlonamernim, ali i lažnim komentarima na svoj račun. - Priča se danas, pričalo se i ranije, kada sam se pojavila i takmičila, da neko stoji iza mene, da radim za… »
Katarina Grujić otvorila dušu: Pevačica otkrila sa čim se suočava - Pričalo se i ranije...

Katarina Grujić otvorila dušu: Pevačica otkrila sa čim se suočava - Pričalo se i ranije...

Večernje novosti 21.01.2023
PEVAČICA Katarina Grujić gostovala je u emisiji "Magazin In" i tom prilikom je priznala koje loše priče su kružile o njoj, od samog početka karijere, pa do danas. Foto: Instagram printscreen/katarinagrujic_doll Ona je istakla da su bili mnogobrojni… »

Vesti dana »