Povezane vesti

"Plakao sam kao malo dete kada je Anđela doživela nervni slom" Moka Slavnić pred kamerama o Zvezdanu i novoj snajki: "Ona je…

"Plakao sam kao malo dete kada je Anđela doživela nervni slom" Moka Slavnić pred kamerama o Zvezdanu i novoj snajki: "Ona je…

Blic 22.01.2023
Moka Slavnić pred kamerama je progovorio o sinu Zvezdanu Slavniću i novoj snajki Anđeli Đuričić. On je istakao da je plakao kada je Anđela doživela nervni slom zbog Zvezdanovog raskida sa njom. - Lesi se vratio kući. Zvezdan je veoma otvoren, bez… »
"Plakao sam Kad i ona, to šmekeri ne rade" Moka Slavnić progovorio o brodolomu Anđele i svog sina, a evo šta kaže o…

"Plakao sam Kad i ona, to šmekeri ne rade" Moka Slavnić progovorio o brodolomu Anđele i svog sina, a evo šta kaže o…

Kurir 22.01.2023
Moka Slavnić pred kamerama je progovorio o sinu Zvezdanu Slavniću i novoj snajki Anđeli Đuričić. On je istakao da j e plakao kada je Anđela doživela nervni slom zbog Zvezdanovog raskida sa njom. - Lesi se vratio kući. Zvezdan je veoma otvoren… »
Posle drame se dohvatili i zatresli hotel! Zvezdan i Anđela isprobali sve poze - pod jorganom zaboravila na nervni slom!

Posle drame se dohvatili i zatresli hotel! Zvezdan i Anđela isprobali sve poze - pod jorganom zaboravila na nervni slom!

Mondo 22.01.2023
Anđela Đuričić posle skandala predložila Zvezdanu Slavniću da se osame u hotelu, a ubrzo su isprobali sve poze pred kamerama. Anđela Đuričić posle skandala predložila Zvezdanu Slavniću da se osame u hotelu, a ubrzo su isprobali sve poze pred… »
Srce me boli, jako me pogodilo! Moka Slavnić plakao kao malo dete zbog Anđele, a ovako komentariše Zvezdanovo ponašanje

Srce me boli, jako me pogodilo! Moka Slavnić plakao kao malo dete zbog Anđele, a ovako komentariše Zvezdanovo ponašanje

Mondo 22.01.2023
Moka Slavnić prati dešavanja u Zadruzi, pa se oglasio i na temu ljubavnog odnosa njegovog sina Zvezdana Slavnića i Anđele Đuričić. Moka Slavnić prati dešavanja u Zadruzi, pa se oglasio i na temu ljubavnog odnosa njegovog sina Zvezdana Slavnića i… »
"Izviniću se tvojim roditeljima zbog intimnih odnosa pred kamerama": Bizaran razgovor Zvezdana i Anđele nakon prevare i…

"Izviniću se tvojim roditeljima zbog intimnih odnosa pred kamerama": Bizaran razgovor Zvezdana i Anđele nakon prevare i…

Blic 22.01.2023
Učesnik rijalitija "Zadruga" Zvezdan Slavnić prvo je devojku Anđelu Đuričić prevario sa Aleksandrom Nikolić, a zatim je i ostavio. Kada je čula da je došlo do poljupca između Aleksandre i Zvezdana, Anđela je doživela nervni slom, vrišta je i… »

Vesti dana »