Povezane vesti

"Češće pevaš: U MUP-u nego po klubovima" Mili optužio Devita da voli muškarce, reper se oglasio i brutalno odgovorio…

"Češće pevaš: U MUP-u nego po klubovima" Mili optužio Devita da voli muškarce, reper se oglasio i brutalno odgovorio…

Blic 22.01.2023
Reper Marko Milivojev Mili prozvao je javno kolegu Davida Ljubenovića Devita da peva o ženama, a voli muškarce, zbog čega je Devito rešio da se oglasi i da iznese prljav veš o Miliju. Naime, David je na svom Instagram profilu podelio fotografiju sa… »
„Peva o ženama, a voli muškarce“: Mili žestoko prozvao Devita, pa opleo po kolegama (FOTO)

„Peva o ženama, a voli muškarce“: Mili žestoko prozvao Devita, pa opleo po kolegama (FOTO)

Nova 22.01.2023
Reper Marko Milivojev, javnosti poznatiji kao Mili, bez zadrške komentarisao je svoje kolege i žestoko napao Devita. Mili je na svom Instagram profilu podelio više objava u kojima je napao kolegu Devita, koji je juče objavio novu pesmu pod nazivom… »
Fajt između Milija i Devita ne prestaje! Reper žestoko udario na kolegu: "Da dođem da ti duvam i da me voziš u lambu"…

Fajt između Milija i Devita ne prestaje! Reper žestoko udario na kolegu: "Da dođem da ti duvam i da me voziš u lambu"…

Kurir 22.01.2023
Ako je suditi po društvenim mrežama medijski rat između Devita i Milija ne jenjava. Svađu je započeo Mili, kada je na Devitov račun izrekao šokantne tvrdnje o njegovoj s*ksualnoj orijentaciji, a ubrzo potom usledio je i reperov odgovor. Devito je… »
Novi medijski rat! Nakon šok tvrdnji upućenih na Devitov račun da voli isti pol, reper se brzo oglasio i žestoko udario na…

Novi medijski rat! Nakon šok tvrdnji upućenih na Devitov račun da voli isti pol, reper se brzo oglasio i žestoko udario na…

Kurir 22.01.2023
Reper Marko Milivojev Mili je na svom Instagram profilu javno isprozivao kolegu Davida Ljubenovića Devita koji, kako tvrdi, peva o ženama, a voli muškarce. Devito nije želeo da mu ostane dužan, te se ubrzo oglasio i osuo rafalnu paljbu po njemu… »
(Video): Mili prvi put progovorio o gej aferi Udario na Devita i optužio ga da voli muškarce: "Glume mi tu neke mangupe"

(Video): Mili prvi put progovorio o gej aferi Udario na Devita i optužio ga da voli muškarce: "Glume mi tu neke mangupe"

Blic 22.01.2023
Reper Marko Milivojev poznatiji kao Mili je javno, na svom Instagram profilu, isprozivao kolegu koji, prema njegovim rečima, peva o ženama, a voli muškarce. Mili je tada napisao da mu je taj kolega nudio pesmu pod nazivom "Mili Mili", a zatim je izdao… »
Pevaš u policiji češće nego po klubovima! Devito žestoko uzvratio reperu na prozivke - u krevetu sa njim zgodna crnka!

Pevaš u policiji češće nego po klubovima! Devito žestoko uzvratio reperu na prozivke - u krevetu sa njim zgodna crnka!

Mondo 22.01.2023
Rat repera se nastavlja, pa je Devito uzvratio kolegi Miliju na tvrdnje koje je izneo u javnost dan nakon što je objavio pesmu. Rat repera se nastavlja, pa je Devito uzvratio kolegi Miliju na tvrdnje koje je izneo u javnost dan nakon što je objavio… »
Znam s kojim kolegom si bio intiman u cirihu: Bukti rat popularnih repera! Mili udario na Devita: "Peva o ženama, a voli…

Znam s kojim kolegom si bio intiman u cirihu: Bukti rat popularnih repera! Mili udario na Devita: "Peva o ženama, a voli…

Kurir 22.01.2023
Popularni reper Marko Milivojev Mili je na svom Instagram profilu javno isprozivao kolegu koji, kako tvrdi, peva o ženama, a voli muškarce. Mili je naime na svom Instagram storiju napisao da mu je kolega nudio pesmu pod nazivom "Mili Mili", a zatim ju… »
Pevaju o ženama, a vole muškarce! Zaratili srpski reperi, pljušte optužbe na mrežama - "Bio je intiman s drugim reperom"

Pevaju o ženama, a vole muškarce! Zaratili srpski reperi, pljušte optužbe na mrežama - "Bio je intiman s drugim reperom"

Mondo 22.01.2023
Marko Milivojev Mili oglasio se na Instagramu i isprozivao kolegu repera navodeći da glumi ono što nije i da se krije ispod maske. Marko Milivojev Mili oglasio se na Instagramu i isprozivao kolegu repera navodeći da glumi ono što nije i da se krije… »
"Peva o ženama, a voli muškarce": Reper Mili isprozivao Devita: "Čuo sam sa kojim kolegom si bio intiman u Cirihu"

"Peva o ženama, a voli muškarce": Reper Mili isprozivao Devita: "Čuo sam sa kojim kolegom si bio intiman u Cirihu"

Blic 21.01.2023
Reper Marko Milivojev poznatiji kao Mili na svom Instagram profilu isprozivao je kolegu koji, prema njegovim rečima, peva o ženama, a voli muškarce. Milivojev je napisao da mu je taj kolega nudio pesmu pod nazivom "Mili Mili", a zatim je izdao kada ga… »

Vesti dana »