Povezane vesti

Ruski programer se od mobilizacije sakrio u divljini: Živi sam u šatoru, trpi mrazeve i oskudicu, ali u vojsku neće

Ruski programer se od mobilizacije sakrio u divljini: Živi sam u šatoru, trpi mrazeve i oskudicu, ali u vojsku neće

Kurir 22.01.2023
Nakon što je ruski predsednik Vladimir Putin u septembru prošle godine najavio delimičnu mobilizaciju muškaraca, Rus Adam Kalinin (to nije njegovo pravo ime) je za nedelju dana odlučio da je najbolje da se preseli u šumu. Ovaj informatičar je od… »
Rus nije želeo u rat, pa otišao da živi u šumi: Adam četiri meseca živi u šatoru i postao je hit na internetu: "Bolje…

Rus nije želeo u rat, pa otišao da živi u šumi: Adam četiri meseca živi u šatoru i postao je hit na internetu: "Bolje…

Blic 22.01.2023
Nakon što je ruski predsednik Vladimir Putin prošlog septembra objavio delomičnu mobilizaciju, Adam Kalinin je za nedelju dana odlučio da je najbolje da se preseli u šumu. On se zapravo ne zove tako, ali je u intervjuu za BBC izabrao to ime i… »
Rus pobegao u divljinu od Putinove delimične mobilizacije, i dalje živi u šumi i protivi se ratu

Rus pobegao u divljinu od Putinove delimične mobilizacije, i dalje živi u šumi i protivi se ratu

Danas 22.01.2023
Kada je Vladimir Putin najavio delimičnu mobilizaciju ruskih muškaraca prošlog septembra, trebalo je sedam dana Adamu Kalinjinu (nije njegovo pravo ime) da odluči da je najbolje što može da uradi jeste da se preseli u šumu, piše portal Klix… »
Rus ne želi da ide u rat, pa sada živi u šumi na debelom minusu: "Bolje ovo nego zatvor"

Rus ne želi da ide u rat, pa sada živi u šumi na debelom minusu: "Bolje ovo nego zatvor"

Telegraf 22.01.2023
On je odlučio da ode u šumu pa se oprostio od svoje supruge i podigao šator u kojem živi skoro četiri meseca. Nakon što je ruski predsednik Vladimir Putin u septembru prošle godine najavio delimičnu mobilizaciju muškaraca, Rus Adam Kalinin (to… »
Pobegao od Putina u šumu, spava na minus 11: Nedostaje mi žena, ali neću da ubijam Ukrajince

Pobegao od Putina u šumu, spava na minus 11: Nedostaje mi žena, ali neću da ubijam Ukrajince

Nova 22.01.2023
Kada je Vladimir Putin najavio delimičnu mobilizaciju ruskih muškaraca u septembru prošle godine, Adamu Kalinjinu - što nije njegovo pravo ime - trebalo je nedelju dana da odluči da je najbolje što može da uradi jeste da se preseli u šumu. IT… »
Sakrio se od Putina u šumu, sada živi u šatoru! Adama terali u rat, on pobegao - preživljava na minus 11 i ne žali se!

Sakrio se od Putina u šumu, sada živi u šatoru! Adama terali u rat, on pobegao - preživljava na minus 11 i ne žali se!

Mondo 22.01.2023
Mladić koji je zbog mobilizacije morao da ide u rat u Ukrajinu, je pobegao u šumu kako bi to izbegao... sada živi u šatoru na minus 11 i ne žali se! Mladić koji je zbog mobilizacije morao da ide u rat u Ukrajinu, je pobegao u šumu kako bi to… »

Vesti dana »