Povezane vesti

Đilas: Očekujem da se o francusko-nemačkom predlogu raspravlja u parlamentu

Đilas: Očekujem da se o francusko-nemačkom predlogu raspravlja u parlamentu

Dnevnik 22.01.2023
BEOGRAD: Predsednik Slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je danas da očekuje da francusko-nemački predlog bude dostupan građanima i da se o njemu raspravlja u parlamentu. "Neodgovorno je da komentarišem papir koji nismo videli, ali ono što mogu da… »
"Papir o Kosovu na uvid narodu, pa opšti izbori": Dragan Đilas o rešenju pitanja pokrajine: Nije džabe smišljen onaj stih…

"Papir o Kosovu na uvid narodu, pa opšti izbori": Dragan Đilas o rešenju pitanja pokrajine: Nije džabe smišljen onaj stih…

Blic 22.01.2023
Upitan da prokomentariše plan Francuske i Nemačke za rešenje pitanja Srbije i Kosova predsednik stranke Sloboda i pravda, Dragan Đilas istakao je bi bilo neodgovorno da komentariše plan koji niko nije video i da očekuje da će se on uskoro naći… »
Đilas: Zločin bi bio priznati nezavisnost Kosova, ali je zločin i deci uskratiti evropsku budućnost

Đilas: Zločin bi bio priznati nezavisnost Kosova, ali je zločin i deci uskratiti evropsku budućnost

Danas 22.01.2023
Meni bi zaista bio zločin da neko prizna nezavisnost Kosova, ali bi bio i zločin da neko našoj deci i Srbiji uskrati evropsku budućnost, rekao je danas predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas koji nove izbore na svim nivoima, osim… »
Đilas: Da vidimo šta piše u tom francusko-nemačkom predlogu, za nas postoje crvene linije

Đilas: Da vidimo šta piše u tom francusko-nemačkom predlogu, za nas postoje crvene linije

Euronews 22.01.2023
Meni bi zaista bio zločin da neko prizna nezavisnost Kosova, ali bi bio i zločin da neko našoj deci i Srbiji uskrati evropsku budućnost, rekao je predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas koji nove izbore na svim nivoima, osim… »
Đilas: Naša politika prema Kosovu je dijalog, da deca vide Gračanicu, Gazimestan

Đilas: Naša politika prema Kosovu je dijalog, da deca vide Gračanicu, Gazimestan

N1 Info 22.01.2023
Meni bi zaista bio zločin da neko prizna nezavisnost Kosova, ali bi bio i zločin da neko našoj deci i Srbiji uskrati evropsku budućnost, rekao je predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas, koji nove izbore na svim nivoima, osim predsedničkih… »

Vesti dana »