Povezane vesti

Hrvatsku okovala zima: Saobraćaj u prekidu, zavejana čak i Dalmacija, a meteorolozi najavljuju da smo mi sledeći na udaru…

Hrvatsku okovala zima: Saobraćaj u prekidu, zavejana čak i Dalmacija, a meteorolozi najavljuju da smo mi sledeći na udaru…

Blic 22.01.2023
Hrvatsku je okovala prava zima. Sneg i olujni vetar u većem su delu zemlje paralizovali su saobraćaj, a sneg se spustio čak i do Dalmacije! Zimsko nevreme stvorilo je velike probleme u saobraćaju, pa tako juče za kamione nije bilo moguće da se iz… »
Hrvatsku okovala zima: Saobraćaj u prekidu, zavejana čak i Dalmacija, a meteorolozi najavljuju da smo mi sledeći na udaru…

Hrvatsku okovala zima: Saobraćaj u prekidu, zavejana čak i Dalmacija, a meteorolozi najavljuju da smo mi sledeći na udaru…

Blic 22.01.2023
Hrvatsku je okovala prava zima. Sneg i olujni vetar u većem su delu zemlje paralizovali su saobraćaj, a sneg se spustio čak i do Dalmacije! Zimsko nevreme stvorilo je velike probleme u saobraćaju, pa tako juče za kamione nije bilo moguće da se iz… »
Hrvatska okovana snegom: Zimsko nevreme izazvalo haos u saobraćaju, zabelela se i Dalmacija, a prognoze su dramatične…

Hrvatska okovana snegom: Zimsko nevreme izazvalo haos u saobraćaju, zabelela se i Dalmacija, a prognoze su dramatične…

Blic 22.01.2023
Prava zima zahvatila Hrvatsku. Sneg i olujni vetar paralizovali su saobraćaj u većem delu zemlje, a sneg je stigao i do Dalmacije. Zimsko nevreme stvorilo je velike probleme u saobraćaju, tokom subote nije bilo slobodnog puta za kamione iz… »
Sneg i orkanski vetar paralisali Hrvatsku: Zimska oluja će još trajati, evo kad se očekuje najveći udar

Sneg i orkanski vetar paralisali Hrvatsku: Zimska oluja će još trajati, evo kad se očekuje najveći udar

Nova 22.01.2023
U većem delu unutrašnjosti i delu Dalmacije pada sneg i moguća je poledica, zimski su uslovi na putevima u Gorskom kotaru, Lici i unutrašnjosti Dalmacije, a u priobalju je bura s olujnim i orkanskim udarima, izvestio je u subotu uveče Hrvatski… »

Vesti dana »