Povezane vesti

Otac pretučenog dečaka za Kurir: Krvnici nisu gledali gde ga šutiraju dok je ležao na podu, decu ne smemo da pustimo ni po…

Otac pretučenog dečaka za Kurir: Krvnici nisu gledali gde ga šutiraju dok je ležao na podu, decu ne smemo da pustimo ni po…

Kurir 22.01.2023
Zlatko M., otac Lazara (15) koji je danas u Suvom Dolu mučki pretučen od strane četvorice Albanaca samo zato što nije razumeo njihov jezik, kaže za Kurir da je situacija na Kosovu postala katastrofična i da očigledno roditelji na Kosovu više ne… »
Lazara (15) pretukla 4 Albanca! Oborili ga i šutirali u Suvom Dolu samo zato što je Srbin, od udaraca ima hematome i podlive

Lazara (15) pretukla 4 Albanca! Oborili ga i šutirali u Suvom Dolu samo zato što je Srbin, od udaraca ima hematome i podlive

Kurir 22.01.2023
Dečak Lazar M. (15) pretučen je jutros od strane četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do. On je krenuo od kuće jutros pešaka kada su mu iz automobila u pokretu dobacivali na albanskom. Dete je sagnulo glavu što je bio znak… »
Policija u saopštenju o incidentu u Suvom Dolu na KiM prećutkuje da je žrtva srpski dečak

Policija u saopštenju o incidentu u Suvom Dolu na KiM prećutkuje da je žrtva srpski dečak

Politika 22.01.2023
PRIŠTINA - Policija u Prištini objavila je danas saopštenje povodom incidenta u Suvom Dolu, kada su četvorica Albanaca pretukla maloletnog Srbina Lazara Milutinovića (15), ali bez iznošenja podataka o nacionalnosti žrtve i napadača. KP u objavi na… »
"Ne znam zašto su me napali, možda im smeta što sam Srbin" Jeziva ispovest Lazara (15) koga su pretukla 4 Albanca: Strah me…

"Ne znam zašto su me napali, možda im smeta što sam Srbin" Jeziva ispovest Lazara (15) koga su pretukla 4 Albanca: Strah me…

Kurir 22.01.2023
Lazar Milutinović (15) koga su jutros oko 5,10 časova u Suvom Dolu pretukla četvorica Albanaca pušten je na kućno lečenje, rekao je za Kosovo onlajn da mu nije jasno što su ga napali. "Jutros sam krenuo na posao i presreo me je auto. Rekli su mi… »
Napadnuti dečak: Udarali su me gde su stigli, ne znam zašto su me napali

Napadnuti dečak: Udarali su me gde su stigli, ne znam zašto su me napali

Politika 22.01.2023
KOSOVSKA MITROVICA - Lazar Milutinović (15), koga su jutros u Suvom Dolu pretukla četvorica Albanaca, pušten je na kućno lečenje. Dečak je izjavio da mu nije jasno zašto su ga napali. „Jutros sam krenuo na posao i presreo me je auto. Rekli su mi… »
Četiri starija Albanca pretukla srpskog dečaka u naselju Suvi Do

Četiri starija Albanca pretukla srpskog dečaka u naselju Suvi Do

Politika 22.01.2023
Kancelarija za Kosovo i Metohiju saopštila je da je dečak Lazar M. (15) pretučen jutros od strane četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do. On je krenuo od kuće jutros peške kada su mu iz automobila u pokretu dobacivali na… »
Ni reči o srpskoj nacionalnosti: Oglasila se tzv. kosovska policija o incidentu u Suvom Dolu

Ni reči o srpskoj nacionalnosti: Oglasila se tzv. kosovska policija o incidentu u Suvom Dolu

Telegraf 22.01.2023
Kancelarija za Kosovo i Metohiju saopštila je ranije danas da je dečaka Lazara M. (15) jutros u etnički mešovitom naselju Suvi Do pretukla četiri starija Albanca. Tzv. kosovska policija objavila je danas saopštenje povodom incidenta u Suvom Dolu… »
Slike povrede glave dečaka Lazara (15) kojeg su pretukli odrasli Albanci

Slike povrede glave dečaka Lazara (15) kojeg su pretukli odrasli Albanci

Telegraf 22.01.2023
On je jutros u pratnji oca Zlatka došao u KBC Kosovska Mitrovica sa vidnim povredama glave, hematomima i ogrebotinama, kao i podlivom ispod oka. Lazar M. (15) pretučen je jutros od strane četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do… »
Kosovska policija potvrdila napad na dečaka u Suvom Dolu – lake telesne povrede

Kosovska policija potvrdila napad na dečaka u Suvom Dolu – lake telesne povrede

N1 Info 22.01.2023
Nakon izveštaja Kancelarije za KiM, Kosovska policija potvrdila je večeras za KoSSev da im je prijavljen slučaj napada na maloletno lice u naselju Suvi Do. Iz regiona Mitrovica Jug saopštili su da je slučaj klasifikovan kao nanošenja lakih telesnih… »
Četiri starija Albanca pretukla srpskog dečaka u naselju Suvi Do

Četiri starija Albanca pretukla srpskog dečaka u naselju Suvi Do

RTV 22.01.2023
KOSOVSKA MITROVICA/PRIŠTINA - Lazar Milutinović (15), koga su jutros u Suvom Dolu pretukla četvorica Albanaca, pušten je na kućno lečenje. Dečak je izjavio da mu nije jasno zašto su ga napali. "Jutros sam krenuo na posao i presreo me je auto… »
Napadnut dečak na Kosmetu: Imam jake bolove, plašim se za svoju bezbednost (video)

Napadnut dečak na Kosmetu: Imam jake bolove, plašim se za svoju bezbednost (video)

Pravda 22.01.2023
Lazar M. iz Suvog Dola koga su brutalno pretukla četvorica Albanaca kada je jutros krenuo na posao rekao je za Sputnjik da ga je od težih povreda spasilo to što je počeo da doziva pomoć. - U jednom trenutku sam počeo da dozivam pomoć i oni su se… »
Ni reči o srpskoj nacionalnosti: Konačno se oglasila policija lažne države nakon što su Albanci pretukli Lazara (15) u…

Ni reči o srpskoj nacionalnosti: Konačno se oglasila policija lažne države nakon što su Albanci pretukli Lazara (15) u…

Kurir 22.01.2023
Tzv. kosovska policija objavila je danas saopštenje povodom incidenta u Suvom Dolu, kada su četvorica Albanaca pretukla maloletnog Srbina Lazara Milutinovića (15), ali bez iznošenja podataka o nacionalnosti žrtve i napadača. KP u objavi na Fejsbuku… »
Šiptari MUČKI PRETUKLI MALOG LAZARA! Teror nad srpskom decom se nastavlja

Šiptari MUČKI PRETUKLI MALOG LAZARA! Teror nad srpskom decom se nastavlja

Alo 22.01.2023
Čitajte u sutrašnjem izdanju Alo! novina. ŠIPTARI MUČKI PRETUKLI MALOG LAZARA! Teror nad srpskom decom se nastavlja Četiri starija Albanca u naselju Suvi Do na KiM istrčala iz automobila i napala 15-godišnjaka ispred njegove kuće samo zato što je… »
Kosovska policija o napadu u Suvom Dolu ne navodi da je žrtva srpski dečak

Kosovska policija o napadu u Suvom Dolu ne navodi da je žrtva srpski dečak

Dnevnik 22.01.2023
PRIŠTINA: Kosovska policija objavila je danas saopštenje povodom incidenta u Suvom Dolu, kada su četvorica Albanaca pretukla maloletnog Srbina Lazara Milutinovića (15), ali bez iznošenja podataka o nacionalnosti žrtve i napadača. KP u objavi na… »
Miodrag Linta: Tragična je činjenica da za Srbe na Kosovu i Metohiji ne važe ljudska prava kakva imaju Albanci

Miodrag Linta: Tragična je činjenica da za Srbe na Kosovu i Metohiji ne važe ljudska prava kakva imaju Albanci

Telegraf 22.01.2023
"SAD i Evropska unija imaju obavezu da zaštite Srbe i njihovu imovinu na Kosovu i Metohiji" Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta ocenio je da je jutrošnji fizički napad albanskih ekstremista na srpskog dečaka Lazara Milutinovića (15) u… »
Priština prećutala da je pretučeni dečak Srbin: Izveštaj tzv. kosovske policije o napadu

Priština prećutala da je pretučeni dečak Srbin: Izveštaj tzv. kosovske policije o napadu

Sputnik 22.01.2023
Povodom incidenta u Suvom Dolu, u kom su četvorica Albanaca pretukla srpskog dečaka Lazara Milutinovića, oglasila se tzv. kosovska policija, ali u izveštaju ne pominje koje je nacionalnosti pretučeni maloletnik. U objavi policije nema ni podatka da… »
Na KiM napadnut petnaestogodišnjak: Do sada nije imao problema sa komšijama Albancima

Na KiM napadnut petnaestogodišnjak: Do sada nije imao problema sa komšijama Albancima

Vreme 22.01.2023
Kosovo Kosovska policija je večeras potvrdila napad na maloletnika. L. M. je napadnut „isključivo zato što je Srbin“, kažu iz Kancelarije za KiM. Dečak je izjavio da mu se ovako nešto prvi put desilo. Kosovska policija potvrdila je večeras za… »
Kancelarija za KiM: Srpskog dečaka pretukla četiri starija Albanca

Kancelarija za KiM: Srpskog dečaka pretukla četiri starija Albanca

Jugmedia 22.01.2023
Dečaka Lazara M. (15) pretukla su četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do, saopšteno je danas iz Kancelarije za Kosovo i Metohiju. „On je krenuo od kuće jutros peške, kada su mu iz automobila u pokretu dobacivali na albanskom… »
„Šutirali su me i udarali gde su stigli“: Potresna ispovest dečaka (15) kojeg su napali Albanci

„Šutirali su me i udarali gde su stigli“: Potresna ispovest dečaka (15) kojeg su napali Albanci

Nova 22.01.2023
Lazar Milutinović (15), koga su jutros u Suvom Dolu pretukla četvorica Albanaca, pušten je na kućno lečenje. Dečak je izjavio da mu nije jasno zašto su ga napali. „Jutros sam krenuo na posao i presreo me je auto. Rekli su mi nešto na albanskom… »
Srpska lista: Napad na Lazara nastavak Kurtijevog plana da se Srbi proteraju

Srpska lista: Napad na Lazara nastavak Kurtijevog plana da se Srbi proteraju

N1 Info 22.01.2023
Srpska lista saopštila je da je "ničim izazvan, podli napad na srpskog dečaka Lazara M. od strane grupe Albanaca u Suvom Dolu, pred očima Кurtijevih specijalaca, nastavak užasnog plana Aljbina Кurtija da se Srbi zastraše i proteraju sa Кosova i… »
"Tukli su me gde su stigli, glava, grudi,: Stopala..." Jeziva ispovest Lazara, dečaka koga su danas na Kosovu pretukli…

"Tukli su me gde su stigli, glava, grudi,: Stopala..." Jeziva ispovest Lazara, dečaka koga su danas na Kosovu pretukli…

Blic 22.01.2023
Dečak Lazar M. (15) pretučen je jutros od strane četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do. On je krenuo od kuće jutros pešaka kada su mu iz automobila u pokretu dobacivali na albanskom. Dete je sagnulo glavu što je bio znak… »
"Pretukli su ga zato što je Srbin": Srpska lista oštro osudila brutalni napad Albanaca na Lazara (15) u Suvom Dolu

"Pretukli su ga zato što je Srbin": Srpska lista oštro osudila brutalni napad Albanaca na Lazara (15) u Suvom Dolu

Kurir 22.01.2023
Diktatorski režim Aljbina Кurtija svojim delovanjem i političkim izjavama promoviše i podstiče nasilje kao način za rešavanje političkih problema, saopštila je Srpska lista i najoštrije osudila napad na Lazara Milutinovića (15) koga su… »
"Ne znam zašto su me napali, možda im smeta što sam Srbin": Ispovest Lazara kog su pretukli Albanci

"Ne znam zašto su me napali, možda im smeta što sam Srbin": Ispovest Lazara kog su pretukli Albanci

Telegraf 22.01.2023
On je izjavio da mu se ovako nešto prvi put desilo i da nikad do sada nije imao problema sa komšijama Albancima. Lazar M. (15) koga su jutros oko 5:10 časova u Suvom Dolu pretukla četvorica Albanaca pušten je na kućno lečenje, rekao je za Kosovo… »
Diktatorski kurtijev režim podstiče nasilje: Lazar je pretučen samo zato što je Srbin

Diktatorski kurtijev režim podstiče nasilje: Lazar je pretučen samo zato što je Srbin

Večernje novosti 22.01.2023
DIKTATORSKI režim Aljbina Kurtija svojim delovanjem i političkim izjavama promoviše i podstiče nasilje kao način za rešavanje političkih problema, saopštila je Srpska lista i najoštrije osudila napad na Lazara M. koga su četvorica Albanaca… »
Kancelarija za KiM: Albanci pretukli petnaestogodišnjeg srpskog dečaka

Kancelarija za KiM: Albanci pretukli petnaestogodišnjeg srpskog dečaka

Insajder 22.01.2023
Kancelarija Vlade Srbije za Kosovo i Metohiju saopštila je da su petnaestogodišnjeg Lazara M. (15) jutros pretukla četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do. Kako je navedeno u saopštenju, dečaku koji je pešačio, iz automobila u… »
Albanci pretukli dečaka (15) na Kosovu: Dobacivali mu iz kola, a kad je pokazao da ih ne razume, izleteli iz vozila i napali…

Albanci pretukli dečaka (15) na Kosovu: Dobacivali mu iz kola, a kad je pokazao da ih ne razume, izleteli iz vozila i napali…

Blic 22.01.2023
Dečak Lazar M. (15) pretučen je jutros od strane četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do. On je krenuo od kuće jutros pešaka kada su mu iz automobila u pokretu dobacivali na albanskom. Dete je sagnulo glavu što je bio znak… »
Pretučeni srpski dečak za Sputnjik: Imam jake bolove, plašim se za svoju bezbednost /video/

Pretučeni srpski dečak za Sputnjik: Imam jake bolove, plašim se za svoju bezbednost /video/

Sputnik 22.01.2023
Lazar Milutinović iz Suvog dola koga su brutalno pretukla četvorica Albanaca kada je jutros krenuo na posao rekao je za Sputnjik da ga je od težih povreda spasilo to što je počeo da doziva pomoć. „U jednom trenutku sam počeo da dozivam pomoć… »
Srpska lista osudila napad na dečaka u naselju Suvi Do

Srpska lista osudila napad na dečaka u naselju Suvi Do

Danas 22.01.2023
Srpska lista osudila je danas napad na srpskog dečaka L. M. u Suvom Dolu na Kosovu, ističući da „diktatorski režim Aljbina Kurtija“ svojim delovanjem i političkim izjavama promoviše i podstiče nasilje kao način za rešavanje političkih… »
Četiri starija Albanca pretukla srpskog dečaka u naselju Suvi Do

Četiri starija Albanca pretukla srpskog dečaka u naselju Suvi Do

Vesti online 22.01.2023
Kancelarija za Kosovo i Metohiju saopštila je da je dečak Lazar M. (15) pretučen jutros od strane četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do. On je krenuo od kuće jutros peške kada su mu iz automobila u pokretu dobacivali na… »
„Nastavak užasnog plana Aljbina Kurtija“: Srpska lista osudila napad na srpskog dečaka u Suvom Dolu

„Nastavak užasnog plana Aljbina Kurtija“: Srpska lista osudila napad na srpskog dečaka u Suvom Dolu

Sputnik 22.01.2023
Povodom napada na petnaestogodišnjeg Lazara Milutinovića Srpska lista oglasila se saopštenjem u kom se uz osudu napada navodi da „diktatorski režim Aljbina Kurtija svojim delovanje podstiče nasilje kao čin rešavanja političkih problema“… »
Napadnut dečak u Suvom Dolu

Napadnut dečak u Suvom Dolu

RTS 22.01.2023
Petnaestogodišnjeg dečaka Lazara M. pretukla su jutros četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. Lazar M. je ispričao da mu nije jasno zašto su ga napali. Kako se navodi u… »
Kancelarija za KiM: Četiri Albanca pretukla dečaka u naselju Suvi Do

Kancelarija za KiM: Četiri Albanca pretukla dečaka u naselju Suvi Do

Euronews 22.01.2023
Dečak L. M. (15) pretučen je jutros od strane četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. On je krenuo od kuće peške, kada su mu iz automobila u pokretu dobacivali na albanskom. Dete… »
Kancelarija za KiM: Stariji Albanci pretukli srpskog dečaka

Kancelarija za KiM: Stariji Albanci pretukli srpskog dečaka

Radio 021 22.01.2023
Kancelarija za Kosovo i Metohiju je saopštila da su petnaestogodišnjeg L. M. (15) jutros četiri starija Albanca pretukla u etnički mešovitom naselju Suvi Do. Kako je objašnjeno, dečaku koji je pešačio su iz automobila u pokretu dobacivali na… »
"Spustio sam glavu i krenuo da bežim od njih" Oglasio se Lazar (15) kog su napali Albanci: Šutirali su me gde su stigli!

"Spustio sam glavu i krenuo da bežim od njih" Oglasio se Lazar (15) kog su napali Albanci: Šutirali su me gde su stigli!

Mondo 22.01.2023
Tinejdžer Lazar M. (15) pretučen je jutros od strane četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do. Tinejdžer Lazar M. (15) pretučen je jutros od strane četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do. Lazar Milutinović… »
Kancelarija za KiM: Srpskog dečaka pretukla četiri starija Albanca

Kancelarija za KiM: Srpskog dečaka pretukla četiri starija Albanca

N1 Info 22.01.2023
Dečaka Lazara M. (15) pretukla su četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. „On je krenuo od kuće jutros peške, kada su mu iz automobila u pokretu dobacivali na albanskom. Dete je… »
Kancelarija za KiM: Srpskog dečaka pretukla četiri starija Albanca

Kancelarija za KiM: Srpskog dečaka pretukla četiri starija Albanca

Novi magazin 22.01.2023
Dečaka Lazara M. (15) pretukla su četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. „On je krenuo od kuće jutros peške, kada su mu iz automobila u pokretu dobacivali na albanskom. Dete je… »
Kancelarija za KiM: Srpskog dečaka pretukla četiri starija Albanca u naselju Suvi Do

Kancelarija za KiM: Srpskog dečaka pretukla četiri starija Albanca u naselju Suvi Do

Danas 22.01.2023
Petnaestogodišnjeg dečaka L. M. pretukla su jutros četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. Kako navode, dečak je krenuo od kuće jutros peške, kada su mu iz automobila u pokretu… »
Albanci presreli srpskog dečaka u Suvom Dolu, tukli ga na ulici /foto/

Albanci presreli srpskog dečaka u Suvom Dolu, tukli ga na ulici /foto/

Sputnik 22.01.2023
Kancelarija za Kosovo i Metohiju saopštila je da je dečak Lazar M. (15) pretučen je jutros od strane četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do. On je krenuo od kuće jutros peške kada su mu iz automobila u pokretu dobacivali na… »
Kancelarija za KiM: Dečak pretučen u Suvom Dolu

Kancelarija za KiM: Dečak pretučen u Suvom Dolu

Danas 22.01.2023
Petnaestogodišnjeg dečaka L. M. pretukla su jutros četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. Kako navode, dečak je krenuo od kuće jutros peške, kada su mu iz automobila u pokretu… »
Albanci pretukli dečaka (15) na Kosovu: Dobacivali mu iz kola, a kad je pokazao da ih ne razume, izleteli iz vozila i napali…

Albanci pretukli dečaka (15) na Kosovu: Dobacivali mu iz kola, a kad je pokazao da ih ne razume, izleteli iz vozila i napali…

Blic 22.01.2023
Dečak Lazar M. (15) pretučen je jutros od strane četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do. On je krenuo od kuće jutros pešaka kada su mu iz automobila u pokretu dobacivali na albanskom. Dete je sagnulo glavu što je bio znak… »
Četiri starija Albanca pretukla srpskog dečaka u naselju Suvi Do

Četiri starija Albanca pretukla srpskog dečaka u naselju Suvi Do

Dnevnik 22.01.2023
BEOGRAD: Kancelarija za Kosovo i Metohiju saopštila je da je dečak Lazar M. (15) pretučen je jutros od strane četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do. On je krenuo od kuće jutros peške kada su mu iz automobila u pokretu… »
Dečaka (15) na Kosovu pretukla četvorica Albanaca! Dobacivali mu iz kola dok je šetao ulicom, a onda skočili na njega!

Dečaka (15) na Kosovu pretukla četvorica Albanaca! Dobacivali mu iz kola dok je šetao ulicom, a onda skočili na njega!

Mondo 22.01.2023
Dečaku su Albanci prvo dobacivali, a onda su izašli iz kola i pretukli ga. Dečaku su Albanci prvo dobacivali, a onda su izašli iz kola i pretukli ga. Dečak Lazar M. (15) pretučen je jutros od strane četvorice starijih Albanca u etnički mešovitom… »
Albansko nasilje se nastavlja Dečak Lazar pretučen u Suvom Dolu

Albansko nasilje se nastavlja Dečak Lazar pretučen u Suvom Dolu

Alo 22.01.2023
Dečak Lazar M. (15) pretučen je jutros od strane četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do. Dečak Lazar M. (15) pretučen je jutros od strane četiri starija Albanca u etnički mešovitom naselju Suvi Do, saopštava Kancelarija za… »

Vesti dana »