Povezane vesti

Alveš prolazi kroz pakao: Dve noći proveo u pritvoru, iskazi mu se menjaju iz sata u sat!

Alveš prolazi kroz pakao: Dve noći proveo u pritvoru, iskazi mu se menjaju iz sata u sat!

Hot sport 22.01.2023
Niko ne zna šta će biti sa Brazilcem Čuveni brazilski fudbaler Dani Alveš trenutno se nalazi u zatvoru u Barseloni zbog optužbi da je počinio delo silovanja u tom gradu. Za ovaj gnsan zločin ga je optužila 23-godišnja devojka koja je navodno sa… »
Supruga stala uz danija alveša: „Znam ko je moj muž – zavode ga i pred mojim očima!“

Supruga stala uz danija alveša: „Znam ko je moj muž – zavode ga i pred mojim očima!“

Hot sport 22.01.2023
Iznela svoju stranu. Dani Alveš nalazi se u velikim problemima. Trenutno je u zatvoru u Barseloni, a na teret mu se stavlja da je napao i silovao devojku u jednom noćnom klubu u Barseloni, 30. decembra. U međuvremenu ostao je i bez kluba s obzirom da… »
Supruga brani Alvesa: Saleću ga devojke i pred mojim očima

Supruga brani Alvesa: Saleću ga devojke i pred mojim očima

Sport klub 22.01.2023
Podeli : Supruga Danija Alvesa branila je muža, nakon optužbi za seksualno uznemiravanje i silovanje. Joana Sanz, španska manekenka i supruga brazilskog fudbalera, kaže da je sve podmetnuto Daniju Alvesu. „Znam ko je moj muž. Znam da se prema svima… »
Uhapšeni Alveš prvo ostao bez slobode, a sada i bez kluba

Uhapšeni Alveš prvo ostao bez slobode, a sada i bez kluba

Danas 21.01.2023
Legendarni brazilski fudbaler, suočen sa optužbama za silovanje, nema gde da igra. Meksički klub Pumas nema nameru da u svoje redove primi nazad Danija Alveša, nakon što je uhapšen zbog navoda jedne 23-godišnje devojke da ju je primorao na polni… »

Vesti dana »