Povezane vesti

"Moka je nula od čoveka": Zvezdanova bivša žena nije štedela ni starijeg Slavnića: Otkrila da li njen bivši voli Anđelu…

"Moka je nula od čoveka": Zvezdanova bivša žena nije štedela ni starijeg Slavnića: Otkrila da li njen bivši voli Anđelu…

Blic 22.01.2023
Bivša vanbračna supruga Zvezdana Slavnića, Ana otvorila je dušu i progovorila o bivšem dečku koji je nakon Anđele Đuričić bacio oko i na Aleksandru Nikolić u rijalitiju "Zadruga", a onda je pomenula i njegovog oca košarkaša Moku Slavnića. -… »
Zvezdanova bivša se ne zaustavlja! Urnisala Zvezdana, pa žestoko udarila na Moku, zbog ovih reči neće mu biti dobro

Zvezdanova bivša se ne zaustavlja! Urnisala Zvezdana, pa žestoko udarila na Moku, zbog ovih reči neće mu biti dobro

Kurir 22.01.2023
Bivša žena Zvezdana Slavnića, Ana, prvi put javno govorila je o iskustvu koje je preživela od strane kako sama kaže, najboljeg prijatelja, supruga i nekoga kome je bila verna 15 godina. Ona je progovorila o svojim emocijama, ljubavi i boli koju je… »
Varao me je i pre zadruge, sve sam saznala! Zvezdanova žena u suzama pred kamerama - Urnisala bivšeg, pa udarila na Moku

Varao me je i pre zadruge, sve sam saznala! Zvezdanova žena u suzama pred kamerama - Urnisala bivšeg, pa udarila na Moku

Mondo 22.01.2023
Nevenčana supruga Zvezdana Slavnića, Ana pojavila se prvi put pred kamerama, rasplakala se i otkrila da joj je jako teško da gleda bivšeg za kog tvrdi da je izgubio čast, pa priznala da je ponosna na svoje suze. Nevenčana supruga Zvezdana Slavnića… »
Ana slavnić razotkrila Zvezdana do srži Detalji o njemu ostavljaju bez teksta, obrušila se na Moku, a onda progovorila i o…

Ana slavnić razotkrila Zvezdana do srži Detalji o njemu ostavljaju bez teksta, obrušila se na Moku, a onda progovorila i o…

Alo 22.01.2023
Ana se ne zaustavlja, urnisala Zvezdana, ponovo potkačila Moku. Bivša žena Zvezdana Slavnića, Ana, prvi put javno govorila je o iskustvu koje je preživela od strane kako sama kaže, najboljeg prijatelja, supruga i nekoga kome je bila verna 15 godina… »
Zvezdanova bivša žena prvi put pred kamerama Ana zaplakala na sav glas: "Ovo je najveća izdaja koju sam doživela" Evo da li…

Zvezdanova bivša žena prvi put pred kamerama Ana zaplakala na sav glas: "Ovo je najveća izdaja koju sam doživela" Evo da li…

Blic 22.01.2023
Bivša žena Zvezdana Slavnića prvi put se pojavila u emisiji i pred kamerama je progovorila o njegovoj izdaji. Ana je ronila suze, a kako je sama rekla, ovo je najveća izdaja koju je u životu doživela. Na samom početku, ona je progovorila i o Moki… »
Zvezdanova bivša supruga po prvi put pred kamerama! Ana zaplakala na sav glas, otkrila da ju Slavnić varao i pre Anđele

Zvezdanova bivša supruga po prvi put pred kamerama! Ana zaplakala na sav glas, otkrila da ju Slavnić varao i pre Anđele

Kurir 22.01.2023
Nevenčana supruga Zvezdana Slavnića, Ana po prvi put se pojavila pred kamerama, a tom prilikom je otkrila da joj je jako teško da gleda bivšeg za kog tvrdi da je izgubio čast, pa je priznala da je ponosna na svoje suze. Naime, Ana tvrdi da je Zvezdan… »

Vesti dana »