Povezane vesti

"Anđela je glupačetina, Zvezdan ima nova krila!" Bivša zadrugarka bez dlake na jeziku: Aleks samo ovo fali da bude gora od…

"Anđela je glupačetina, Zvezdan ima nova krila!" Bivša zadrugarka bez dlake na jeziku: Aleks samo ovo fali da bude gora od…

Kurir 23.01.2023
Ana je bila najveća podrška svom nevenčanom suprugu Zvezdanu Slavniću, a ni slutila nije da će je kroz samo nekoliko meseci tokom boravka u zatvorenom prostoru, prevariti sa skoro tri decenije mlađom devojkom, Anđelu Đuričić. Međutim, on se tu… »
"Aleks mi je kombinacija, ti si za brak! Shvataš glupačo?" Zvezdan ponizio sve žene! Šok izjava

"Aleks mi je kombinacija, ti si za brak! Shvataš glupačo?" Zvezdan ponizio sve žene! Šok izjava

Kurir 23.01.2023
Zvezdan Slavnić šokira javnost iz dana u dan i nakon prve svoje preljube kada je javno ostavio nevenčanu suprugu Anu, sada se ponaša sve čudnije. Nakon ove preljube, prevario je i svoju devojku u rijalitiju Anđelu Đuričić poljubivši Aleksandru… »
Aleks me loži od početka, ti si mi za brak! Zvezdan Slavnić šokira ponašanjem prema ženama - "Anđeli sam pravio dete!"

Aleks me loži od početka, ti si mi za brak! Zvezdan Slavnić šokira ponašanjem prema ženama - "Anđeli sam pravio dete!"

Mondo 23.01.2023
Zvezdan Slavnić je objasnio "razliku" između onoga što ima s Anđelom Đuričić i onoga što je pokušao sa Aleksandrom Nikolić. Zvezdan Slavnić je objasnio "razliku" između onoga što ima s Anđelom Đuričić i onoga što je pokušao sa… »
Zvezdan ponovo kibicuje aleksandru? Slavnić odmah probudio Anđelu i otvorio joj sve karte! Ponovo iste scene?

Zvezdan ponovo kibicuje aleksandru? Slavnić odmah probudio Anđelu i otvorio joj sve karte! Ponovo iste scene?

Kurir 23.01.2023
Zvezdan Slavnić trenutno uživa u ljubavnoj idili sa Anđelom Đuričić, ali povremeno dođe zbog trzavica u odnosu zbog njegove naklonosti prema Aleksandri Nikolić. Žestoki momak, koji je pre samo nekoliko dana raskinuo sa Anđelom uz obrazloženje… »
"Tebi pravim dete, a Aleksandra je za kombinaciju": Zvezdan sasuo Anđeli istinu u lice, šokirao izjavama, dotakao dno

"Tebi pravim dete, a Aleksandra je za kombinaciju": Zvezdan sasuo Anđeli istinu u lice, šokirao izjavama, dotakao dno

Blic 23.01.2023
Zvezdan Slavnić prevario je Anđelu Đuričić sa Aleksandrom Nikolić, a nakon što ga je starleta otkačila, nastavio je romansu sa Crnogorkom. U Beloj kući uveliko se priča da Zvezdan i Anđela žele da ona zatrudni, a sada je i sam priznao da… »
"Anđeli pravim dete, ona je za kuću, sa Aleks želim s*ks kombinaciju" Zvezdanu Slavniću žene služe za igru! Dno dna!

"Anđeli pravim dete, ona je za kuću, sa Aleks želim s*ks kombinaciju" Zvezdanu Slavniću žene služe za igru! Dno dna!

Kurir 23.01.2023
Zvezdan Slavnić ponizio je Anđelu Đuričić kada se u jednom trenutku poljubio sa starletom Aleksandrom Nikolić, a kako ga je ona šutnula, brže-bolje se vratio Crnogorki koja je zbog njega pokušala da pobegne iz rijalitija. Da stvar bude još gora… »
Zvezdan opet prišao aleksandri: Anđeli priča da sa njom želi dete, a ovo joj radi iza leđa: Neće joj biti dobro kada vidi

Zvezdan opet prišao aleksandri: Anđeli priča da sa njom želi dete, a ovo joj radi iza leđa: Neće joj biti dobro kada vidi

Blic 22.01.2023
Zvezdan Slavnić prevario je svoju devojku Anđelu Đuričić u rijalitiju "Zadruga" sa Aleksandom Nikolić, nakon čega joj se vratio pošto ga je Nikolićeva odbila. Kao argument da nije zaista želeo da poljubi Aleksandru, Zvezdan je Anđeli naveo to… »

Vesti dana »