Povezane vesti

Zvezdanu ne prašta, a o moki misli sve najgore! Prevarena Ana oplela po sinu i ocu - Ne govori istinu i ne čuje dobro!

Zvezdanu ne prašta, a o moki misli sve najgore! Prevarena Ana oplela po sinu i ocu - Ne govori istinu i ne čuje dobro!

Mondo 23.01.2023
Bivša žena Zvezdana Slavnića, Ana, prvi put je pred kamerama otvorila dušu o njihovoj vezi, ali i o odnosu sa Mokom Slavnićem. Bivša žena Zvezdana Slavnića, Ana, prvi put je pred kamerama otvorila dušu o njihovoj vezi, ali i o odnosu sa Mokom… »
"Četiri godine sam ga čekala iz zatvora, brinula o njegovoj majci": Ana Slavnić odbrusila Moki nakon tvrdnji da laže, jedno…

"Četiri godine sam ga čekala iz zatvora, brinula o njegovoj majci": Ana Slavnić odbrusila Moki nakon tvrdnji da laže, jedno…

Blic 23.01.2023
Otac zadrugara Zvezdana Slavnića, bivši košarkaš Moka Slavnić izjavio je da da njegova bivša snajka Ana laže da je bila sa njegovim sinom 15 godina. Ana se tim povodom oglasila i otkrila šta je istina, kao i da li bi Zvezdanu mogla da oprosti… »
Bivša snajka uzvraća moki slavniću: Ne govori istinu i ne čuje dobro! Zvezdanu ne praštam, a o njegovoj majci i dalje…

Bivša snajka uzvraća moki slavniću: Ne govori istinu i ne čuje dobro! Zvezdanu ne praštam, a o njegovoj majci i dalje…

Kurir 23.01.2023
Nevenčana supruga Zvezdana Slavnića Ana trudi se da zauvek zaboravi rijaliti učesnika, ali je to nemoguće jer je redovno spominju u medijima, pa je sada Zoran Moka Slavnić izjavio da je ona lagala da je sa njegovim sinom bila 15 godina u vezi. Ana se… »
"Nije ga čekala 15 godina, nego 4": Moka Slavnić udario na bivšu snajku: Otkrio nepoznate detalje o Zvezdanovoj vezi sa Anom

"Nije ga čekala 15 godina, nego 4": Moka Slavnić udario na bivšu snajku: Otkrio nepoznate detalje o Zvezdanovoj vezi sa Anom

Blic 23.01.2023
Bivša žena Zvezdana Slavnića, Ana javno je govorila o izdaji svog bivšeg partnera, a tom prilikom potkačila je i njegovog oca Moku Slavnića kada je za njega izjavila da je nula od čoveka, te je ispričala i da je negovala Zvezdanovu majku dok je on… »
Moka Slavnić raskrinkao zvezdanovu bivšu! Otkrio šta je slagala: "Bio sam izvređan!"

Moka Slavnić raskrinkao zvezdanovu bivšu! Otkrio šta je slagala: "Bio sam izvređan!"

Kurir 23.01.2023
Bivša žena Zvezdana Slavnića, Ana, prvi put javno govorila je o iskustvu koje je preživela od strane kako sama kaže, najboljeg prijatelja, supruga i nekoga koga je čekala, kako je istakla 15 godina. Međutim, Zvezdanov otac, Moka ju je gostujući… »
"Da je prebijem odmah" Moka Slavnić pripretio batinama uživo u programu na pomen Marije Kulić, gledaoci šokirani ovim…

"Da je prebijem odmah" Moka Slavnić pripretio batinama uživo u programu na pomen Marije Kulić, gledaoci šokirani ovim…

Kurir 23.01.2023
Moka Slavnić, košarkaški as i otac Zvezdana Slavnića gostovao je kod Dušice Jakovljević, a tom prilikom je koemntarisao učešće svog sina, ali i ponašanje drugih zadrugara u Beloj kući. Dušica ga je između ostalog pitala i za mišljenje o… »

Vesti dana »