Povezane vesti

Sloba Radanović van sebe zbog onoga što se dogodilo: Ranjen je u grudni koš i u teškom je stanju

Sloba Radanović van sebe zbog onoga što se dogodilo: Ranjen je u grudni koš i u teškom je stanju

Svet & Skandal 23.01.2023
Sloba Radanović izrazio je zabrinutost zbog onoga što se desilo na Kosovu Pripadnici specijalne Kosovske policije ROSU pucali su danas oko 11.30 časova kod nelegalnog punkta na Bistričkom mostu na magistralnom putu Kosovska Mitrovica-Leposavić i to… »
"ROSU je pucao na moje drugove" Sloba Radanović se oglasio nakon što je Srbin Miljan upucan na Kosovu - "Dokle će Evropa da…

"ROSU je pucao na moje drugove" Sloba Radanović se oglasio nakon što je Srbin Miljan upucan na Kosovu - "Dokle će Evropa da…

Večernje novosti 23.01.2023
PRIPADNICI takozvane specijalne Kosovske policije ROSU pucali su danas oko 11.30 na vozilo u kojem su se nalazila dva Srbina. Foto: Jutjub/RTV Pink Official Tom prilikom teško ranjen je Miljan D. dok je njegov suvozač Dušan S. tek pukom srećom prošao… »
"ROSU je pucao na moje drugove": Sloba Radanović se oglasio nakon incidenta na Kosovu: "Ranjen je u grudni koš, u teškom je…

"ROSU je pucao na moje drugove": Sloba Radanović se oglasio nakon incidenta na Kosovu: "Ranjen je u grudni koš, u teškom je…

Blic 23.01.2023
Pripadnici specijalne Kosovske policije ROSU pucali su danas oko 11.30 časova kod nelegalnog punkta na Bistričkom mostu na magistralnom putu Kosovska Mitrovica-Leposavić i to na vozilo u kojem su se nalazila dva Srbina. Tom prilikom ranjen je Miljan D… »
"ROSU je pucao na moje drugove" Sloba Radanović se oglasio nakon napada na Kosmetu: Ranjen je i u teškom je stanju

"ROSU je pucao na moje drugove" Sloba Radanović se oglasio nakon napada na Kosmetu: Ranjen je i u teškom je stanju

Kurir 23.01.2023
Pripadnici specijalne Kosovske policije ROSU pucali su danas oko 11.30 časova kod nelegalnog punkta na Bistričkom mostu na magistralnom putu Kosovska Mitrovica-Leposavić i to na vozilo u kojem su se nalazila dva Srbina. Pevač Sloba Radanović oglasio… »

Vesti dana »