Povezane vesti

Održana komemoracija profesoru Jovanu Kneževiću: Nagrada najboljem gimnazijskom profesoru nosiće njegovo ime

Održana komemoracija profesoru Jovanu Kneževiću: Nagrada najboljem gimnazijskom profesoru nosiće njegovo ime

Telegraf 23.01.2023
Kako je navedeno u saopštenju Foruma beogradskih gimnazija, Jovan Knežević je započeo profesionalnu karijeru 1986. godine u Šestoj beogradskoj gimnaziji, a ostaće upamćen kao višestruko nagrađivani nastavnik i profesor koji je uvek u prvi plan… »
Moj nastavnik Joca: Ovako čuvenog profesora Jovana Kneževića pamti bivša učenica iz njegove prve generacije

Moj nastavnik Joca: Ovako čuvenog profesora Jovana Kneževića pamti bivša učenica iz njegove prve generacije

Nova 23.01.2023
‘Oni, moji nekadašnji đaci, željni znanja i učenja’, često nas se tako sećao, naš nastavnik Jovan Joca Knežević, pričaju današnji klinci kojima je privatno predavao matematiku. Moja generacija bila mu je prva kada je postao profesor u… »
Da li je smrt profesora Kneževića znak da je u školstvu na delu vladavina loših đaka?

Da li je smrt profesora Kneževića znak da je u školstvu na delu vladavina loših đaka?

Nova 23.01.2023
Za vikend je iznenada preminuo čuveni profesor matematike u Šestoj beogradskoj gimnaziji, profesor koji je uvek u prvi plan isticao znanje, Jovan Knežević. Ostaće upamćen kao višestruko nagrađivani profesor zbog čega je često bio izložen, pa i… »

Vesti dana »