Povezane vesti

Nakon haosa, cike i vriske, Zvezdan i Neca analizirali svoj odnos! (VIDEO)

Nakon haosa, cike i vriske, Zvezdan i Neca analizirali svoj odnos! (VIDEO)

Svet plus 23.01.2023
Nakon haosa, cike i vriske u rijalitiju "Zadruga 6", Zvezdan Slavnić i Neca analizirali svoj sukob! Pokušali su da nađu rešenje za problem... Zadrugari vrište, Anđela Đuričić skače preko stola, obezbeđenje ne zna gde će pre... Zvezdan Slavnić… »
Nezapamćeni karambol u zadruzi! Zvezdan se zaleteo kao razjareni bik na Necu, zadrugari vrište, obezbeđenje ne zna gde će…

Nezapamćeni karambol u zadruzi! Zvezdan se zaleteo kao razjareni bik na Necu, zadrugari vrište, obezbeđenje ne zna gde će…

Kurir 23.01.2023
Zvezdan Slavnić ponovo je krenuo na Nenada Lazića Necu, a Anđela Đuričić je skočila da ga brani. - Ne trebaš da skačeš nego da mi kažeš - rekao je Neca. - Priće će oni, nema problema otići će oni, nema rasprave više. Nemoj da mi staješ… »
Posle zvezdana i Miljan se zaleteo na Necu! Svom snagom krenuo da se obračuna sa Lazićem, nastao pravi metež (video)

Posle zvezdana i Miljan se zaleteo na Necu! Svom snagom krenuo da se obračuna sa Lazićem, nastao pravi metež (video)

Kurir 23.01.2023
Rijaliti učesnik Miljan Vračević se nakon Zvezdanovog i Necinog sukoba takođe zaleteo na Necu. Naime, Miljan izrevoltiran Lazićevim ponašanjem zaleteo se kao razjareni bik a obezbeđenje ga jedva zadržalo. - Je**** mu mater, odoh kući večeras… »
Zvezdan Slavnić doživeo totalno pomračenje: Obezbeđenje ga držao da ne napravi haos, a onda pred svima raskinuo sa…

Zvezdan Slavnić doživeo totalno pomračenje: Obezbeđenje ga držao da ne napravi haos, a onda pred svima raskinuo sa…

Blic 23.01.2023
Nenad Lazić Neca iznervirao je Zvezdana Slavnića svojim ponašanjem, te je nastao rat na nekoliko frontova. U sukob su se umešali Predrag Lazić Peca i Miljan Vračević, a obezbeđenje je uletelo kako bi sprečilo još veći haos. - Šta ja radim za… »

Vesti dana »