Povezane vesti

Toni Đerona sumirao prvenstvo sveta: „Rekao sam ekipi da sam ponosan na njih!“

Toni Đerona sumirao prvenstvo sveta: „Rekao sam ekipi da sam ponosan na njih!“

Hot sport 24.01.2023
Jasan je! Rukometna reprezentacija Srbije završila je svoje učešće na Svetskom prvenstvu sinoćnom pobedom nad Holandijom – 32:30. Selektor Orlova, Toni Đerona sumirao je utiske. – Izgubiti golom razlike od Nemačke i tri od Norveške nije… »
Đerona: Na pravom smo putu, potrebno vreme za velika dela u budućnosti

Đerona: Na pravom smo putu, potrebno vreme za velika dela u budućnosti

Dnevnik 24.01.2023
KATOVICE: Selektor muške rukometne reprezentacije Srbije Antonio Đerona izjavio je da danas da je ekipa na pravom putu i da se razvija u tim koji će u budućnosti biti spreman za velika dela, ali ističe da je za takav rezultat potrebno vreme. Srbija… »
Srbija ispala sa Svetskog prvenstva, selektor se odmah oglasio! Đerona sve objasnio - ove promene su neophodne za uspeh!

Srbija ispala sa Svetskog prvenstva, selektor se odmah oglasio! Đerona sve objasnio - ove promene su neophodne za uspeh!

Mondo 24.01.2023
Toni Đerona je odmah posle ispadanja Srbije sa Svetskog prvenstva izneo svoje utiske. Toni Đerona je odmah posle ispadanja Srbije sa Svetskog prvenstva izneo svoje utiske. Srbija je završila takmičenje na Svetskom prvenstvu, čudo se nije dogodilo, pa… »
Đerona: Ovi rezultati su pobeda kolektiva

Đerona: Ovi rezultati su pobeda kolektiva

Danas 23.01.2023
Selektor reprezentacije Srbije Toni Đerona nije sasvim nezadovoljan učešćem Srbije na Svetskom prvenstvu. „Orlovi“ su takmičenje završili pobedom protiv Holandije 32:30. Rukometaši Srbije nisu još obezbedili mesto u kvalifikaicijama za… »
Đerona: "Ovi rezultati su pobeda kolektiva"

Đerona: "Ovi rezultati su pobeda kolektiva"

Večernje novosti 23.01.2023
RUKOMETAŠI Srbije pobedili su danas selekciju Holandije 32:30 (15:17) u okviru trećeg kola grupe 3 Svetskog prvenstva u Poljskoj i Švedskoj, ali nisu prošli u narednu fazu takmičenja. FOTO: RSS Želim da čestitam svojim igračima jer na kraju… »
Pobeda Srbije za kraj Svetskog prvenstva u rukometu

Pobeda Srbije za kraj Svetskog prvenstva u rukometu

Danas 23.01.2023
Rukometna reprezentacija Srbije pobedom je završila učešće na Svetskom prvenstvu. „Orlovi“ su nadigrali Holandiju sa 32:30, zabeleživši petu pobedu uz samo dva poraza na čitavom turniru. Taj učinak će biti dovoljan za najverovatnije 11… »

Vesti dana »