Povezane vesti

„To mi je jedina šansa“: Rubljov iskren pred meč sa Đokovićem, dotakao se i Novakove povrede

„To mi je jedina šansa“: Rubljov iskren pred meč sa Đokovićem, dotakao se i Novakove povrede

Nova 24.01.2023
Rubljov će morati da igra najbolje što ume kako bi imao čemu da se nada. Novak Đoković i Andrej Rubljov odigraće meč četvrtfinala Australijan opena u sredu od 9.30 časova. Rus je istakao da su mu malo šanse da dođe do pobede. „Znam da je… »
Đoković saznao kad izlazi na teren na Australijan openu: Ovaj termin obožavaju i Novak i navijači u Srbiji!

Đoković saznao kad izlazi na teren na Australijan openu: Ovaj termin obožavaju i Novak i navijači u Srbiji!

Mondo 24.01.2023
Novak Đoković u večernjem terminu igra protiv Andreja Rubljova. Novak Đoković u večernjem terminu igra protiv Andreja Rubljova. Novak Đoković saznao je termin četvrtfinalnog meča Australijan opena. Protiv Andreja Rubljova igraće uveče po… »
Ovo niste videli u prenosu - pijani provokatori opet na Novakovom meču! Isplivale fotke - evo ko je odmah seo pored njih

Ovo niste videli u prenosu - pijani provokatori opet na Novakovom meču! Isplivale fotke - evo ko je odmah seo pored njih

Mondo 24.01.2023
Pijani navijači ponovo su došli na meč Novaka Đokovića, ali je sada obezbeđenje reagovalo drugačije. Pijani navijači ponovo su došli na meč Novaka Đokovića, ali je sada obezbeđenje reagovalo drugačije. Novak Đoković prošao je u… »
Đoković protiv Rubljova u sredu od 9.30h

Đoković protiv Rubljova u sredu od 9.30h

Radio 021 24.01.2023
Novak Đoković će duel četvrtfinala protiv Andreja Rubljova igrati u sredu od 9.30 časova. Pobednik tog duela u polufinalu će igrati sa boljim iz američkog dvoboja u kojem se sastaju Tomi Pol i Ben Šelton. Inače, program u "Rod Lejver areni"… »

Vesti dana »

U Srbiji sutra toplo i promenljivo vreme

U Srbiji sutra toplo i promenljivo vreme

Novi magazin pre 3 satajoš 20 povezanih
Srbiji Kup Rosarija

Srbiji Kup Rosarija

Sportski žurnal pre 5 satijoš 17 povezanih