Povezane vesti

Oglasila se policija nakon ubistva dečaka u školi u Ajovi: Uhapšene 3 osobe, da li je ovo motiv napada?

Oglasila se policija nakon ubistva dečaka u školi u Ajovi: Uhapšene 3 osobe, da li je ovo motiv napada?

Telegraf 24.01.2023
Lokalna policija je navela da su njihove ekipe pozvane u školu, gde je prijavljena pucnjava nešto pre 13 časova po lokalnom vremenu. Dva učenika su ubijena, a njihov nastavnik je ranjen u školi u De Mojnu, u američkoj saveznoj državi Ajova, u… »
Obračun bandi usred škole: Policija:Ubistvo dva učenika u Ajovi je bilo planirano

Obračun bandi usred škole: Policija:Ubistvo dva učenika u Ajovi je bilo planirano

Blic 24.01.2023
Dva učenika su ubijena, a njihov nastavnik je ranjen u školi u De Mojnu, u američkoj saveznoj državi Ajova, u planiranoj pucnjavi nakon koje je policija uhapsila trojicu osumnjičenih, saopštile su vlasti. Nastavnik koji je ranjen u ponedeljak u… »
Policija: Ubistvo dva učenika u Ajovi je planirani obračun bandi

Policija: Ubistvo dva učenika u Ajovi je planirani obračun bandi

RTV 24.01.2023
VAŠINGTON - Dva učenika su ubijena, a njihov nastavnik je ranjen u školi u De Mojnu, u američkoj saveznoj državi Ajova, u planiranoj pucnjavi nakon koje je policija uhapsila trojicu osumnjičenih, saopštile su vlasti. Nastavnik koji je ranjen u… »
Horor u američkoj školi: Dva učenika ubijena u pucnjavi, učiteljica u teškom stanju

Horor u američkoj školi: Dva učenika ubijena u pucnjavi, učiteljica u teškom stanju

Blic 24.01.2023
Dva učenika su ubijena, a njihov nastavnik je ranjen danas u školi u De Mojnu, u američkoj saveznoj državi Ajova, u pucnjavi nakon koje je policija uhapsila trojicu osumnjičenih. Lokalna policija je saopštila da su njihove ekipe pozvane u školu… »
Pucnjava u školi u SAD: Dva učenika ubijena, jedna osoba ranjena

Pucnjava u školi u SAD: Dva učenika ubijena, jedna osoba ranjena

Blic 23.01.2023
U pucnjavi u školi gradu De Mojn u Ajovi ubijena su dva učenika, a jedna osoba je ranjena, saopštila je policija. Zaposleni u školi nalazi se u teškom stanju, rekao je portparol policije Pol Parizek, prenosi ABC News. Pucnjava se dogodila nešto pre… »

Vesti dana »