Povezane vesti

Temerinac koji je na Keju usmrtio devojku, pa pobegao: Jako mi je teško, ne osećam se odgovornim

Temerinac koji je na Keju usmrtio devojku, pa pobegao: Jako mi je teško, ne osećam se odgovornim

Radio 021 24.01.2023
Tridesetogodišnji Temerinac, optužen za nesreću na Beogradskom keju u kojoj je život izgubila Milica Milićević, a njen momak teško povređen, izneo je svoju odbranu u novosadskom Višem sudu. Kako piše Dnevnik, on je rekao da mu je jako žao zbog… »
Počelo suđenje Kljajiću iz Temerina za nesreću u Novom Sadu, ne oseća se odgovornim

Počelo suđenje Kljajiću iz Temerina za nesreću u Novom Sadu, ne oseća se odgovornim

Dnevnik 24.01.2023
Ognjen Kljajić (30) iz Temerina, koji je optužen za saobraćajnu nesreću na Beogradskom keju u Novom Sadu, u kojoj je život izgubila Milica Milićević (28) iz Novog Sada, a teško povređen njen momak Zoran Janković (24), izneo je svoju odbranu na… »
Temerinac izneo odbranu: Jako mi je teško, ne osećam se odgovornim

Temerinac izneo odbranu: Jako mi je teško, ne osećam se odgovornim

RTV 24.01.2023
NOVI SAD - O. K. (30) iz Temerina, optužen za nesreću na Beogradskom keju u kojoj je život izgubila Milica Milićević (28), a njen momak teško povređen, izneo je svoju odbranu u novosadskom Višem sudu. Kako piše Dnevnik, on je rekao da mu je jako… »

Vesti dana »