Povezane vesti

Sagradila sam kuću i kupila dva automobila! Lidija Vukićević zahvaljujući jednoj seriji zaradila brdo novca

Sagradila sam kuću i kupila dva automobila! Lidija Vukićević zahvaljujući jednoj seriji zaradila brdo novca

Mondo 24.01.2023
Serija ju je proslavila, o toj ulozi se priča i danas, a Lidija Vukićević je od honorara mogla sebi da obezbedi krov nad glavom. Serija ju je proslavila, o toj ulozi se priča i danas, a Lidija Vukićević je od honorara mogla sebi da obezbedi krov nad… »
Od honorara od kultne serije sazidala kuću: Otkrivena prava istina kako zarađuje Lidija Vukićević, evo odakle joj novac za…

Od honorara od kultne serije sazidala kuću: Otkrivena prava istina kako zarađuje Lidija Vukićević, evo odakle joj novac za…

Kurir 24.01.2023
Glumica Lidija Vukićević, koja se proslavila ulogom Violete u kultnoj seriji "Bolji život", ne libi se da javno priča o novcu koji je zarađivala tokom karijere. Ona ima i stan u Beogradu. - Od honorara u seriji " Bolji život" ja sam napravila kuću… »
"Od tih para sam izgradila kuću u Golupcu": Ovako je Lidija Vukićević došla do novca za nekretninu u blizini granice sa…

"Od tih para sam izgradila kuću u Golupcu": Ovako je Lidija Vukićević došla do novca za nekretninu u blizini granice sa…

Blic 24.01.2023
Glumica Lidija Vukićević, koja se proslavila ulogom Violete u kultnoj seriji "Bolji život", ne libi se da javno priča o novcu koji je zarađivala tokom karijere. - Od honorara u seriji "Bolji život" ja sam napravila kuću u Golupcu - kazala je bila… »

Vesti dana »