Povezane vesti

Lukašenko: Ukrajina predložila Belorusiji pakt o nenapadanju

Lukašenko: Ukrajina predložila Belorusiji pakt o nenapadanju

Politika 24.01.2023
MINSK - Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da je ukrajinska strana predložila Minsku da sklope pakt o nenapadanju, javlja beloruska državna agencija Belta. Prema njegovim tvrdnjama, Zapad nije odustao od svojih planova, koji se tiču… »
Lukašenko: Ukrajina nudi Belorusiji pakt o nenapadanju, ali i preti

Lukašenko: Ukrajina nudi Belorusiji pakt o nenapadanju, ali i preti

Danas 24.01.2023
Ukrajina je ponudila Belorusiji potpisivanje pakta o nenapadanju ali u isto vreme obučava vojnike koji predstavljaju potencijalnu pretnju po nacionalnu bezbednost, izjavio je danas beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko. „Ne znam zašto Ukrajini… »
Lukašenko: Ukrajina nudi Belorusiji pakt o nenapadanju, ali i preti

Lukašenko: Ukrajina nudi Belorusiji pakt o nenapadanju, ali i preti

Insajder 24.01.2023
Ukrajina je ponudila Belorusiji potpisivanje pakta o nenapadanju, ali u isto vreme obučava vojnike koji predstavljaju potencijalnu pretnju po nacionalnu bezbednost, izjavio je beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko. „Ne znam zašto Ukrajini ovo… »
Lukašenko tvrdi da mu je Ukrajina dala ponudu: "Ne znam šta će to Ukrajincima, mole nas, a s druge strane pripremaju haos"

Lukašenko tvrdi da mu je Ukrajina dala ponudu: "Ne znam šta će to Ukrajincima, mole nas, a s druge strane pripremaju haos"

Blic 24.01.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da je ukrajinska strana predložila Minsku da sklope pakt o nenapadanju, javlja beloruska državna agencija Belta. Prema njegovim tvrdnjama, Zapad nije odustao od svojih planova, koji se tiču… »
Lukašenko: Ukrajina predložila Minsku pakt o nenapadanju

Lukašenko: Ukrajina predložila Minsku pakt o nenapadanju

Danas 24.01.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da je Ukrajina predložila Minsku da sklope pakt o nenapadanju, javlja beloruska državna agencija „Belta“. Kako prenosi Sputnjik, prema njegovim rečima, Zapad nije odustao od svojih planova koji… »
Lukašenko: Ukrajina predložila Belorusiji pakt o nenapadanju

Lukašenko: Ukrajina predložila Belorusiji pakt o nenapadanju

RTV 24.01.2023
MINSK - Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da je ukrajinska strana predložila Minsku da sklope pakt o nenapadanju, javlja beloruska državna agencija Belta. Prema njegovim tvrdnjama, Zapad nije odustao od svojih planova, koji se tiču… »
Lukašenko: Ukrajina predložila Belorusiji pakt o nenapadanju

Lukašenko: Ukrajina predložila Belorusiji pakt o nenapadanju

Dnevnik 24.01.2023
MINSK: Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da je ukrajinska strana predložila Minsku da sklope pakt o nenapadanju, javlja beloruska državna agencija „Belta“. Prema njegovim tvrdnjama, Zapad nije odustao od svojih planova, koji se… »
Lukašenko: Ukrajina nudi Belorusiji pakt o nenapadanju, a obučava militante

Lukašenko: Ukrajina nudi Belorusiji pakt o nenapadanju, a obučava militante

N1 Info 24.01.2023
Ukrajina je ponudila Belorusiji potpisivanje pakta o nenapadanju, dok istovremeno obučava militante koji predstavljaju potencijalnu pretnju po nacionalnu bezbednost Minska, rekao je beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko. „Ne znam zašto… »
Lukašenko: Ukrajina nam predlaže pakt o nenapadanju

Lukašenko: Ukrajina nam predlaže pakt o nenapadanju

Vesti online 24.01.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da ukrajinska strana predlaže Minsku da sklope pakt o nenapadanju, javlja beloruska državna agencija “Belta”. Po njegovim rečima, Zapad nije odustao od svojih planova koji se tiču Belorusije… »

Vesti dana »