Povezane vesti

(Foto) ovo je novi stan bake praseta: Pokazao sav luksuz, Anja Bla se već baškari, evo gde će živeti

(Foto) ovo je novi stan bake praseta: Pokazao sav luksuz, Anja Bla se već baškari, evo gde će živeti

Blic 24.01.2023
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase uselio se u novi stan u Beograud. On je u svom klipu na Jutjubu snimio unutrašnjost stana, za koji priča da je sada njegov, a zajedno sa njim bila je i njegova devojka Anja, koja se odmah bacila na krevet… »
Baka Prase pokazao stan od milion evra! Penthaus ima 200 kvadrata, sve je snimio - Sirotinjo, ne možete u moje dvorište!

Baka Prase pokazao stan od milion evra! Penthaus ima 200 kvadrata, sve je snimio - Sirotinjo, ne možete u moje dvorište!

Mondo 24.01.2023
Baka Prase se pohvalio luksuznom nekretninom u Beogradu na vodi za koju tvrdi da je njegova, a pokazao je svaku prostoriju. Baka Prase se pohvalio luksuznom nekretninom u Beogradu na vodi za koju tvrdi da je njegova, a pokazao je svaku prostoriju… »
„Kako je dobro kad si bogat“: Baka Prase pokazao „novi stan od 1.000.000 evra“

„Kako je dobro kad si bogat“: Baka Prase pokazao „novi stan od 1.000.000 evra“

Nova 24.01.2023
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, pokazao je svoj novi stan na luksuznoj destinaciji. Baka Prase snimio je svaki deo raskošnog prostora u kojem će živetu u narednom periodu u naselju Beograd na vodi. „Napokon menjam stan, smatram da je… »
"Sirotinjo, ne možete u moje dvorište" Baka Prase pokazao stan od milion €: Penthaus od 200 kv, sve luks sređeno za…

"Sirotinjo, ne možete u moje dvorište" Baka Prase pokazao stan od milion €: Penthaus od 200 kv, sve luks sređeno za…

Kurir 24.01.2023
Poznati jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, iznenadio je sve videom koji je podelio na društvenim mrežama, u kom tvrdi da je novi stan na Beogradu na vodi platio 1.000.000 evra. "Alo, sirotinjo, ne možete u moje dvorište. Dvorište je… »

Vesti dana »