Povezane vesti

Bogdanović: Operacijom kolena sam produžio igračku karijeru

Bogdanović: Operacijom kolena sam produžio igračku karijeru

Politika 24.01.2023
ČIKAGO – Košarkaš Atlante i srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović izjavio je danas da je operacijom kolena sebi produžio igračku karijeru. Bogdanović je sredinom juna prošle godine operisao koleno zbog čega je propustio Evropsko prvenstvo i… »
Bogdanović otkrio kako je produžio karijeru: Nedostaju mi dani iz Sakramenta zbog naših igrača!

Bogdanović otkrio kako je produžio karijeru: Nedostaju mi dani iz Sakramenta zbog naših igrača!

Hot sport 24.01.2023
Srećom je sve dobro prošlo. Košarkaš Atlanta Hoksa Bogdan Bogdanović u razgovoru za RTS govorio je o operaciji kolena, koja je sada prošlost, rekavši da mu je ona produžila karijeru. Srpski reprezentativac je dodao da više ne oseća jake bolove i… »
Bogdanović: Operacijom kolena sam produžio igračku karijeru

Bogdanović: Operacijom kolena sam produžio igračku karijeru

Dnevnik 24.01.2023
ČIKAGO: Košarkaš Atlante i srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović izjavio je danas da je operacijom kolena sebi produžio igračku karijeru. Bogdanović je sredinom juna prošle godine operisao koleno zbog čega je propustio Evropsko prvenstvo i… »
Bogdanović o povredi, NBA: ''Nedostaju mi dani iz Sakramenta''

Bogdanović o povredi, NBA: ''Nedostaju mi dani iz Sakramenta''

Večernje novosti 24.01.2023
Košarkaš Atlante i srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović izjavio je danas da je operacijom kolena sebi produžio igračku karijeru, ali da mu i nedostaje period iz Sakramenta. FOTO: Tanjug - Zadovoljan sam kako je prošla operacija, još to nije na… »

Vesti dana »