Повезане вести
"Кључ у браву и закључај се у кућу": Супруга рањеног Миљана у страху за безбедност своје породице
Телеграф 24.01.2023
Ана Делевић каже да се плаши за безбедност своје породице јер њој и њеном супругу на друштвеним мрежама стижу претеће поруке од Албанаца. Супруга рањеног Миљана Делевића Ана рекла је данас да се плаши за безбедност своје… »
Супруга рањеног Делевића: Плашим се за безбедност породице; Вучевић и Грујичић обишли Делевића на ВМА
РТВ 24.01.2023
ЛЕПОСАВИЋ - Супруга рањеног Миљана Делевића Ана рекла је данас да се плаши за безбедност своје породице јер њој и њеном супругу, који је данас пребачен на ВМА, на друштвеним мрежама стижу претеће поруке од Албанаца. "Плашим… »
Супруга рањеног Делевића: Плашим се за безбедност породице
Еуроневс 24.01.2023
Супруга рањеног Миљана Делевића, Ана, рекла је данас да се плаши за безбедност своје породице јер њој и њеном супругу, који је данас пребачен на ВМА, на друштвеним мрежама стижу претеће поруке од Албанаца. "Плашим се, како да… »
Вести дана »
САД диктирају преговоре о Украјини, Европа без много утицаја
Дојче веле пре 10 минутајош 11 повезаних
Три жене и мушкарац повређени у судару; у два удеса повреде су задобиле четири особе
Ало пре 40 минутајош 7 повезаних






