Povezane vesti

Van sebe - kamera ga uhvatila U Beloj kući: Evo kako Bebica izgleda nakon nervnog sloma i uništavanja imanja

Van sebe - kamera ga uhvatila U Beloj kući: Evo kako Bebica izgleda nakon nervnog sloma i uništavanja imanja

Kurir 24.01.2023
Nenad Macanović Bebica doživeo je pomračenje kada je Lazar Čolić Zola dodeljivao uloge za film i pomenuo Bebicinu suprugu Mirelu. On je doživeo nervni slom pa počeo da lomi televizore u Beloj kući, a intervenisalo je obezbeđenje koje ga je bacilo… »
Haos u zadruzi Bebica izgubio kontrolu, nasrnuo na Zolu, pa lomio televizore po "beloj kući": Sve zbog bivše supruge (video)

Haos u zadruzi Bebica izgubio kontrolu, nasrnuo na Zolu, pa lomio televizore po "beloj kući": Sve zbog bivše supruge (video)

Alo 24.01.2023
Nije više izdržao. Nenad Macanovć Bebica doživeo je pomračenje nakon što je čuo da će u filmu posvećenom njemu, neko od zadrugara dobili ulogu njegove bivše supruge. On je napravio haos zbog filmskog ostvarenja Lazara Čolića Zole, te je… »
"Od danas me ne zanima da li si živa ili mrtva" Marija se odrekla Miljane zbog Bebice, ćerki koja je jedva preživela uputila…

"Od danas me ne zanima da li si živa ili mrtva" Marija se odrekla Miljane zbog Bebice, ćerki koja je jedva preživela uputila…

Alo 24.01.2023
Ponovo stala na Macanovićevu stranu. Marija Kulić doživela je potpuni kolaps, nakon što je čula da je Nenad Macanović Bebica polupao televizore. -Bolesnu me potresaš. Od danas, da li si živa, ili si mrtva, ne zanimaš me. Oca si razbolela. Go*no… »
Pobesneo i razvalio televizore! Bebici prekipelo - Krenuo na Zolu, Miljana urlala i udarila ga! Neviđeni haos u Zadruzi!

Pobesneo i razvalio televizore! Bebici prekipelo - Krenuo na Zolu, Miljana urlala i udarila ga! Neviđeni haos u Zadruzi!

Mondo 24.01.2023
Nenad Macnović Bebica pobesneo je zbog filma koji Lazar Čolić Zola želi da snimi i napravio haos u Beloj kući. Nenad Macnović Bebica pobesneo je zbog filma koji Lazar Čolić Zola želi da snimi i napravio haos u Beloj kući. Dečko Miljane Kulić… »

Vesti dana »