Povezane vesti

Žena iz Kotora tvrdi da je pre 45 godina zamenjena kao beba: Istinu saznala u trudnoći, traga za roditeljima

Žena iz Kotora tvrdi da je pre 45 godina zamenjena kao beba: Istinu saznala u trudnoći, traga za roditeljima

Telegraf 24.01.2023
Sudska presuda početak je potrage za biološkim roditeljima, ispričala je ova žena. Jedna žena iz Kotora pokrenula je sudski postupak kako bi dokazala sumnje da je kao beba zamenjena u kotorskom porodilištu. U trudnoći je shvatila da se njena i… »
"Pre 45 godina u Kotoru sam zamenjena kao beba, želim da i moji roditelji pronađu svoje biološko dete": Potresna priča…

"Pre 45 godina u Kotoru sam zamenjena kao beba, želim da i moji roditelji pronađu svoje biološko dete": Potresna priča…

Blic 24.01.2023
U trudnoći je shvatila da se njena i krvne grupe njenih roditelja ne podudaraju, nakon čega je DNK test potvrdio da oni nisu njeni biološki otac i majka. Pokrenula je sudski postupak kako bi dokazala sumnje da je kao beba zamenjena u kotorskom… »
Prije 45 godina kao beba zamijenjena u Kotoru, sada traga za roditeljima

Prije 45 godina kao beba zamijenjena u Kotoru, sada traga za roditeljima

Slobodna Evropa 24.01.2023
U trudnoći je shvatila da se njena i krvne grupe njenih roditelja ne podudaraju, nakon čega je DNK test potvrdio da oni nisu njeni biološki otac i majka. Pokrenula je sudski postupak kako bi dokazala sumnje da je kao beba zamijenjena u kotorskom… »

Vesti dana »