Povezane vesti

"Para nema, uz tebe sam! Kraljice ljubi te tvoj drug" Oglasio se Mujo nakon hapšenja konobarice Mirnese

"Para nema, uz tebe sam! Kraljice ljubi te tvoj drug" Oglasio se Mujo nakon hapšenja konobarice Mirnese

Kurir 25.01.2023
Evropa bruji o Mirnesi Bešlić, poreklom iz Busovače, koja se sumnjiči da je ukrala milion evra u Nemačkoj. Fatalna Mirnesa se mesecima krila, a ju ponedeljak uveče je uhapšena na aerodromu u Štutgartu. Ta vest u utorak obišla je kompletan region… »
"Para nema, uz tebe sam" Oglasio se Mujo nakon hapšenja Mirnese Bešlić

"Para nema, uz tebe sam" Oglasio se Mujo nakon hapšenja Mirnese Bešlić

Blic 25.01.2023
Evropa bruji o Mirnesi Bešlić, poreklom iz Busovače, koja se sumnjiči da je ukrala milion evra u Nemačkoj. Fatalna Mirnesa se mesecima krila, a ju ponedeljak uveče je uhapšena na aerodromu u Štutgartu. Ta vest u utorak obišla je kompletan region… »
"Voda umesto šampanjca, u maloj ćeliji" u ovom zatvoru u Nemačkoj će biti smeštena fatalna Miki

"Voda umesto šampanjca, u maloj ćeliji" u ovom zatvoru u Nemačkoj će biti smeštena fatalna Miki

Blic 25.01.2023
Mirnesa Bešlić, koju je tražilo pola Evrope, juče se predala nemačkoj policiji i od juče je u ženskom zatvoru Švabiš Gmund. Malena ćelija u ženskom zatvoru Švabiš Gmund umesto luksuznog boravka, a voda umesto šampanjaca za ženu koja je… »

Vesti dana »