Povezane vesti

Ne znam zašto je Đoković jedan od najboljih igrača

Ne znam zašto je Đoković jedan od najboljih igrača

Politika 25.01.2023
MELBURN - Ruski teniser Andrej Rubljov izjavio je da nije bio impresioniran time što je Novak Đokovića jedan od najboljih i da je verovao da može da napravi preokret u četvrtfinalu Australijan opena. Đoković je ubedljivo pobedio Rubljova posle… »
Nikada nisam izgubio polufinale u Melburnu

Nikada nisam izgubio polufinale u Melburnu

Politika 25.01.2023
MELBURN - Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da očekuje da će se plasirati u finale Australijan opena u Melburnu. Đoković je u četvrtfinalu Australijan opena posle nešto više od dva sata pobedio Rusa Andreja Rubljova 6:1, 6:2, 6:4… »
Novaka čeka američki provokator! Đoković nije zaboravio njegov potez - vreme za osvetu!

Novaka čeka američki provokator! Đoković nije zaboravio njegov potez - vreme za osvetu!

Mondo 25.01.2023
Novak Đoković imaće dodatni motiv u polufinalu Australijan opena. Novak Đoković imaće dodatni motiv u polufinalu Australijan opena. Novak Đoković ima još dve prepreke do titule na Australijan openu. Pobedio je Andreja Rubljova, a u polufinalu ga… »
Bako, to je srđan Đoković, Novakov otac! Ona dolazi samo zbog Noleta, njegov tata joj prišao pred svima! (video)

Bako, to je srđan Đoković, Novakov otac! Ona dolazi samo zbog Noleta, njegov tata joj prišao pred svima! (video)

Mondo 25.01.2023
Najbolji srpski teniser ima veliku podršku u Melburnu, gde ljudi svih generacija čekaju njegovu titulu. Najbolji srpski teniser ima veliku podršku u Melburnu, gde ljudi svih generacija čekaju njegovu titulu. Novak Đoković nastavlja pohod ka 22… »
Đoković: "dolazim iz zemlje razorene ratom": Ponekad se uštinem da se uverim da je sve ovo istina!

Đoković: "dolazim iz zemlje razorene ratom": Ponekad se uštinem da se uverim da je sve ovo istina!

Večernje novosti 25.01.2023
NOVAK Đoković je savladao Andreja Rubljeva, lakše nego što se očekivalo, rezultatom 3:0 u setovima. On je po 10. jubilarni put uspeo da se plasira u polufinale grend slema u Melburnu. Tanjug/AP Nakon meča Đoković je stao pred kamere "Eurosporta"… »
Novak Đoković u polufinalu? To znači samo jedno... Pomalo nestvarna situacija na Australijan openu

Novak Đoković u polufinalu? To znači samo jedno... Pomalo nestvarna situacija na Australijan openu

Večernje novosti 25.01.2023
NOVAK Đoković je furiozno prošao kroz poslednja dva meča na Australijan opena i stigao je do polufinala, a kada dođe u tu fazu takmičenja - razloga za brigu nema. FOTO: AP/Tanjug Mučio se Nole od starta uvodnog grend slema sa povredom zadnje lože… »
Toni Nadal: Ne sumnjam u Novaka, ali logično je sumnjati

Toni Nadal: Ne sumnjam u Novaka, ali logično je sumnjati

Danas 25.01.2023
Toni Nadal je 27 godina bio trener svog bratanca Rafaela Nadala i sa njim je osvojio nepregledan broj titula. Sada radi sa Kanađaninom Feliksom Ožeom-Alijasimom, a za španske medije pisao je o Novaku Đokoviću i povredi zadnje lože sa kojom je Srbin… »
Nole, svaka čast - platio je Staši put u Melburn! Njena životna priča je inspiracija: "Ta devojčica ima velike snove"

Nole, svaka čast - platio je Staši put u Melburn! Njena životna priča je inspiracija: "Ta devojčica ima velike snove"

Mondo 25.01.2023
Novak Đoković platio je mladoj srpskoj teniserk Staši Srbulović put na Australijan open. Novak Đoković platio je mladoj srpskoj teniserk Staši Srbulović put na Australijan open. Novak Đoković dominira na Australijan openu, podigao je formu i ide… »
Srpsko "ludilo" u Australiji! Srđan Đoković i poznata baka pred stotinama navijača priredili scenu za pamćenje (video )

Srpsko "ludilo" u Australiji! Srđan Đoković i poznata baka pred stotinama navijača priredili scenu za pamćenje (video )

Večernje novosti 25.01.2023
NOVAK Đoković porazio je Aleksandra Rubljova i plasirao se u polufinale Australijan opena, a po završetku meča viđene su potpuno lude scene u Melburnu. Sve u režiji srpskih navijača, Srđana Đokovića i sada već čuvene bake koja bodri Noleta na… »
Novak Đoković – stvaranje žulja na mozgu protivnika

Novak Đoković – stvaranje žulja na mozgu protivnika

Sport klub 25.01.2023
Podeli : Tako je Bred Gilbert nazivao taktiku u kojoj se napada najjače oružje rivala. Novak Đoković od starta je ciljao forhend Andreja Rubljova, ono što je sve i svja u igri Rusa, brzo mu stvorio žulj u glavi i na kraju pobedio sa 6:1, 6:2, 6:4… »
Novakovi navijači napravili šou u Melburnu: „Nole ole ole“ – tu su srpske i makedonske zastave! (video)

Novakovi navijači napravili šou u Melburnu: „Nole ole ole“ – tu su srpske i makedonske zastave! (video)

Hot sport 25.01.2023
Plasirao se u polufinale. Najbolji spski teniser uspešno je prošao u polufinale prvog grend slema u sezoni Australijan opena, tako što je u četvrtfinalu savladao ruskog tenisera Andreja Rubljova sa 3:0 (6:1, 6:2, 6:4). Novakov naredni protivnik biće… »
Čuvena baka upoznala srđana Đokovića: Novakov otac joj prišao, srpske zastave svuda! (video)

Čuvena baka upoznala srđana Đokovića: Novakov otac joj prišao, srpske zastave svuda! (video)

Hot sport 25.01.2023
Navijači su je nazvali „Srbijanka“. Srpski teniser Novak Đoković, nastavio je danas sa sjajnim igrama na Australijan openu, tako što je u četvrtfinalu bio bolji od Andreja Rubljova sa 3:0 (6:1, 6:2, 6:4). Novakov naredni protivnik biće Tomi Pol… »
Rubljov nije bio impresioniran Đokovićem: Znao sam šta me čeka, jedan je od najboljih na svetu

Rubljov nije bio impresioniran Đokovićem: Znao sam šta me čeka, jedan je od najboljih na svetu

Euronews 25.01.2023
Ruski teniser Andrej Rubljov izjavio je danas da nije bio impresioniran time što je Novak Đokovića jedan od najboljih i da je verovao da može da napravi preokret u četvrtfinalu Australijan opena. Đoković je ubedljivo pobedio Rubljova posle nešto… »
Bravo Nole! Platio devojci put za Melburn, njena životna priča je dirnula sve, "Ta devojčica ima velike snove"

Bravo Nole! Platio devojci put za Melburn, njena životna priča je dirnula sve, "Ta devojčica ima velike snove"

Alo 25.01.2023
Uprkos svim tim problemima ona ne odustaje. Ide u srednju Ekonomsku školu, uči, trenira, nosi slušni aparat i stalno je nasmejana. Novak Đoković dominira na Australijan openu, podigao je formu i ide ka tituli u Melburnu, ali je malo ko znao za potez… »
Veliko srce šampiona! Novak Đoković i gest za mladu Srpkinju veći od svih grend slem trofeja

Veliko srce šampiona! Novak Đoković i gest za mladu Srpkinju veći od svih grend slem trofeja

Večernje novosti 25.01.2023
NOVAK Đoković nastavio je svoj pohod ka osvajanju Australijan opena, ali je još jednom dokazao, da ono najveće što će ostati iza njega nisu titule i pobede, već svi oni kodeksi, moralni principi i ljubav koju je nesebično delio sa svima. Tako je… »
Toni Nadal: Ne sumnjam u Novaka, ali logično je sumnjati

Toni Nadal: Ne sumnjam u Novaka, ali logično je sumnjati

Vesti online 25.01.2023
Toni Nadal je 27 godina bio trener svog bratanca Rafaela Nadala i sa njim je osvojio nepregledan broj titula. Sada radi sa Kanađaninom Feliksom Ožeom-Alijasimom, a za španske medije pisao je o Novaku Đokoviću i povredi zadnje lože sa kojom je Srbin… »
Đoković: Ove godine sam odlučniji nego ikad!

Đoković: Ove godine sam odlučniji nego ikad!

Sport klub 25.01.2023
Podeli : U fantastičnom maniru je srpski teniser Novak Đoković stigao do polufinala Australijan opena, a na konferenciji za medije je izjavio, da je na nivo motivacije posebno uticalo ono što se dogodilo u prethodne dve godine. Đoković je savladao… »
Hoće li Rusi moći na Vimbldon, dobija li Novak poene? Rubljov otkrio poslednje vesti posle poraza od Đokovića

Hoće li Rusi moći na Vimbldon, dobija li Novak poene? Rubljov otkrio poslednje vesti posle poraza od Đokovića

Večernje novosti 25.01.2023
UZALUD se nadao Andrej Rubljov da može da pobedi Novaka Đokovića. Možda mu se o glavu odbio i preterani optimizam koji je imao pre meča, što je potvrdio u izjavi posle poraza u tri seta (6:1. 6:2, 6:3). On je i posle meča pokazao da je… »
Senzacija - Dobili "vajld kard" pa preko prvih nosilaca stigli do polufinala Australijan opena!

Senzacija - Dobili "vajld kard" pa preko prvih nosilaca stigli do polufinala Australijan opena!

Sportske.net 25.01.2023
Australijski teniseri Džejson Kubler i Rinki Hidžikata plasirali su se danas u polufinale Otvorenog prvenstva Australije, u konkurenciji dublova. Oni su posle sat i šest minuta eliminisali prve nosioce Holanđanina Veslija Kolhofa i Britanca Nila… »
Đoković: Ove godine sam odlučniji nego ikad!

Đoković: Ove godine sam odlučniji nego ikad!

N1 Info 25.01.2023
U fantastičnom maniru je srpski tensiser Novak Đoković stigao do polufinala Australijan opena, a na konferenciji ze medije izjavio da je na nivo motivacije posebno uticalo ono što se dogodilo u prethodne dve godine. Đoković je savladao Rubljova… »
Australijan open: Novak ekspres tutnji Melburnom - lako protiv Rubljova za novo polufinale

Australijan open: Novak ekspres tutnji Melburnom - lako protiv Rubljova za novo polufinale

BBC News 25.01.2023
Srpski teniser Novak Đoković lako je u četvrtfinalu Australijan opena savladao Andreja Rubljova iz Rusije. Posle ekspresne pobede u prethodnom kolu Australijan opena, Novak Đoković u istom ritmu nastavio je i u četvrtfinalu, grabeći ka rekordnoj… »
Novak raspoložen nakon pobede: „Mislim da sam isprobao sve mašine koje postoje kako bih spremio nogu!“

Novak raspoložen nakon pobede: „Mislim da sam isprobao sve mašine koje postoje kako bih spremio nogu!“

Hot sport 25.01.2023
Izgleda da je upalilo! Novak Đoković ubedljivo je slavio protiv Andreja Rubljova, 3:0 i došao do polufinala Australijan opena. Nakon meča rekao je da je ovo njegov drugi najbolji meč na turniru do sada. – Rangirao bih je na drugo mesto ipak, ali… »
Đoković ne gubi u završnici Australijan opena, uspeo nešto što nisu ni Federer ni Nadal

Đoković ne gubi u završnici Australijan opena, uspeo nešto što nisu ni Federer ni Nadal

Nova 25.01.2023
Kakva je mašina Novak Đoković Najbolji srpski teniser plasirao se u 10. polufinale Australijan opena u karijeri, pošto je sa 3:0 savladao Andreja Rubljova. Novak će u polufinalu igrati protiv Amerikanca Tomija Pola u petak, a zanimljivo je da… »
Rubljov utučen: „Pokušavao sam da govorim sebi da ne odustajem!“

Rubljov utučen: „Pokušavao sam da govorim sebi da ne odustajem!“

Hot sport 25.01.2023
Nije mu bilo lako! Novak Đoković zaista je u potpunosti nadigrao Andreja Rubljova u četvrtfinalu Australijan opena – 3:0 (6:1, 6:2, 6:4). Nije Andreja ništa specijalno impersioniralo u igri Novaka Đokovića. – Ne znam, zaista. On je jedan od… »
SAD sam sreo Novaka, rekao mi je samo jednu reč! Amerikanac se ne boji: Igram svoj najbolji tenis!

SAD sam sreo Novaka, rekao mi je samo jednu reč! Amerikanac se ne boji: Igram svoj najbolji tenis!

Mondo 25.01.2023
Tomi Pol iz SAD će biti naredni izazivač Novaka Đokovića na Australijan openu, što je njihov prvi međusobni meč. Tomi Pol iz SAD će biti naredni izazivač Novaka Đokovića na Australijan openu, što je njihov prvi međusobni meč. Novak Đoković… »
Rubljov posle Novakovog časa tenisa: Pokušavao sam…

Rubljov posle Novakovog časa tenisa: Pokušavao sam…

Sport klub 25.01.2023
Podeli : Andrej Rubljov bio je razočaran posle eliminacije u polufinalu Australijan opena u kojem je protiv Novaka Đokovića osvojio ukupno sedam gemova u tri seta. Na konferenciji za medije posle meča poručio je da je pokušavao da motiviše sebe… »
Tomi Pol već osigurao najbolji plasman u karijeri, nema šta da izgubi protiv Novaka

Tomi Pol već osigurao najbolji plasman u karijeri, nema šta da izgubi protiv Novaka

Sportske.net 25.01.2023
Američki teniser Tomi Pol rekao je danas da je "oduševljen" plasmanom u polufinale Australijan opena, prvog grend slem turnira u sezoni. "Oduševljen sam što sam ovde... Ulazak u drugu nedelju grend slem turnira je san za sve tenisere. Zato je biti… »
Toni Nadal: Ne sumnjam u Novaka, ali logično je sumnjati

Toni Nadal: Ne sumnjam u Novaka, ali logično je sumnjati

N1 Info 25.01.2023
Toni Nadal je 27 godina bio trener svog bratanca Rafaela Nadala i sa njim je osvojio nepregledan broj titula. Sada radi sa Kanađaninom Feliksom Ožeom-Alijasimom, a za španske medije pisao je o Novaku Đokoviću i povredi zadnje lože sa kojom je Srbin… »
"Novak Đoković? Nisam impresioniran" Da li je Andrej Rubljov zaista ovo rekao o Noletu?

"Novak Đoković? Nisam impresioniran" Da li je Andrej Rubljov zaista ovo rekao o Noletu?

Večernje novosti 25.01.2023
Ruski teniser Andrej Rubljov izjavio je danas da nije bio impresioniran time što je Novak Đokovića jedan od najboljih i da je verovao da može da napravi preokret u četvrtfinalu Australijan opena. FOTO: AP/Tanjug Đoković je ubedljivo pobedio… »
Kako je Đoković ućutkao medijsku hijenu Australije: Predvodila histeričan napad na Novaka 2022, a sada...

Kako je Đoković ućutkao medijsku hijenu Australije: Predvodila histeričan napad na Novaka 2022, a sada...

Večernje novosti 25.01.2023
NOVAK Đoković je 2022. usled sramne deportacije mogao da tadašnji Australijan open gleda samo putem prenosa, ali 2023. u Melburnu vlada potpuno drugačiji "štimung" od atmosfere linča kojom su pre 12 meseci dirigovali tamošnji mediji. FOTO: Nebojša… »

Vesti dana »